Linz – Znojmo 4:5 (po pr.)
Steinbach Black Wings Linz
4:5 (1:0, 1:4, 2:0 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 22.10.2013, 19:15 • Keine Sorgen Eisarena Linz. • bet-at-home ICE Hockey League

Já se loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (21:54:17)

Znojmo sice ztratilo třígolový náskok, ale nyní se může po dvou zápasech opět radovat z výhry a dvou bodů do tabulky. Dnes navíc opět potvrdilo, že na Linz umí. Domácí mohou být nadmíru spokojeni, ve druhé části byli zralí na ručník, ale dokázali se vrátit zpátky do zápasu a nakonec získali velmi cenný bod.

61:50
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo si nakonec bonusový bod bere s sebou na jižní Moravu. Po ose Beránek – Štach se puk dostal k ONDŘEJI FIALOVI, který svým druhým gólem v zápase rozhoduje o osudu tohoto duelu.
    Asistence: Lubomír Štach a Petr Beránek.

61:08
    Avšak přichází další možnost pro Orly, za vražení na hrazení je na dvě minuty vyloučen Lukas P. (LNZ).

60:57
    Znojmo přesilovku nevyužilo, Murphy je zpátky na ledě.

60:01

Za malý moment začne prodloužení, ve kterém si Orli zahrají početní převahu 4 na 3, která bude trvat 57 vteřin.

60:00

58:57
    Neuvěřitelné, Znojmo si po téměř 44 minutách zahraje přesilovku. Za držení jde pykat na dvě minuty Murphy (LNZ).

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:50
    Kozek byl velmi blízko ke gólu, střelou z bezprostřední blízkosti ale nechal vyniknout pouze hostujícího brankáře.

53:38
    Stále je k vidění velmi rychlý hokej, v další šanci se ocitl Lebler, jeho ránu zápěstím tentokrát Hovi zlikvidoval.

49:05
    V tomto oslabení gól nepadl, Orli jsou kompletní.

47:05
    A vylučování, samozřejmě na straně Znojma, pokračuje dál. Za hákování je vyloučen Pavlikovský (ZNO).

45:33
    Linz právě vstřelil branku!
    A domácí nabídnutou šanci okamžitě využívají ve svůj prospěch. JASON ULMER doklepl vyražený puk pohotově do branky a srovnává na 4:4. Ze slibného náskoku Znojma tak rázem není nic.
    Asistence: Curtis Murphy a Andrew Hedlund.

44:56
    Domácí budou hrát ve čtyřech proti třem. Za podražení putuje na trestnou lavici Štach (ZNO).

44:41
    Nyní už se opravdu vylučuje. Za hrubost je z ledu vykázán na dvě minuty Lattner (ZNO). Zároveň putuje na trestnou lavici Dorion (LNZ), také za hrubost.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 8. Hisey (Murphy, Baumgartner), 39. Baumgartner (Hisey), 41. Ulmer (Lebler), 46. Ulmer (Murphy, Hedlund) – 25. Thomas (Šeda), 32. Pucher (Pavlikovský, Lattner), 32. Fiala (Procházka), 34. Havlík (Fiala, Štach), 62. Fiala (Štach, Beránek)

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Hirn) – Lukas R., Murphy, MacDonald, Hedlund, Dorion, Mitterdorfer, Mayr, Fechtig – Lebler, Moran, Ulmer – Kozek, Hisey, Baumgartner – Spannring, Oberkofler, Leahy – Macierzynski, Lukas P., Scholz.
    HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Horák, Pavlikovský, Thomas, Štach, Sova, Bořuta, Magovac – Lattner, Pucher, Blatný – Procházka, Fiala, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Kilnar, Bartoš, Finsterle.

Rozhodčí: Siegel, Smetana – Hütter, Schauer.