Vyloučení: 3 – 5, navíc Scott (BUF) 5+5 min – McQuaid (BOS) 5+10 min

3. Torey Krug (BOS) 2+0

Československá stopa v utkání:
    David Krejčí (BOS) 0+2, 3 střely, čas na ledě 16:23
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:46

Hosté v tomto utkání vítězí v poměru 5:2, když o své výhře definitivně rozhodli dvěma góly ve třetí třetině. Domácí naopak zaznamenávají další porážku a i nadále hledají cestu z výsledkové krize, jenž je potkala hned na úvod sezóny.

60:00

58:31
    Boston se i za rozhodnutého stavu tlačí do útoku, který domácí zastavují jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:00
    Poslední dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny a troufám si říct i tohoto zápasu.

57:26
    Johnson tak zasahuje až po backhandovém pokusu Grigorenka.

57:20
    Pysykova střela od modré minula pravou tyč branky hostí.

56:15
    Medvědi drží útočné pásmo, kotouč ale většinou jest u mantinelů, kde tvrdě operují domácí hráči.

55:38
    Další snahu Bostonu zastavuje hvizd čárového – offside.

55:15
    Jedovatá střela Cháry z levého kruhu míjí domácí klec.

54:50
    Thornton z otočky z levého kruhu trefuje pouze postaveného Millera v brance domácích.

54:10
    Vanek střílí z levého kruhu pro vhazování, Johnson vyráží betony.

53:40
    Marchand pálí z pravého kruhu jen do Millera.

53:15
    Hosté jen protečují kotouč do středního či útočného pásma a odchází střídat, tak vypadá obraz hry v posledních minutách.

52:00
    Mezihra ve středním pásmu v poslední minutě určitě vyhovuje hostům, kteří s třígólovým vedením v zádech nemají kam spěchat.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 29. Hodgson (Vanek, Foligno), 36. Zadorov (Ott, Foligno) – 11. Lucic (Iginla, Krejčí), 21. Lucic (Iginla), 32. Hamilton (Marchand, Soderberg), 45. Krug (Smith, Soderberg), 50. Krug (Krejčí, Lucic)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Pysyk, Ehrhoff (A), Myers, Tallinder, Weber, Zadorov – Stafford, Hodgson, Vanek (A) – Ott (C), Ennis, Foligno – Flynn, Larsson, Girgensons – Porter, Grigorenko, Scott.
    Boston Bruins: Johnson (Rask) – Boychuk, Chára (C), Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug – Iginla, Krejčí, Lucic – Smith, Bergeron (A), Eriksson – Marchand, Kelly, Soderberg – Thornton S., Campbell, Paille.

Rozhodčí: Jackson, L´Ecuyer – Sericolo, Cvik

Diváci: 17.645