Benešov – Sparta 2:8 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:6 (kon.) | Bulldogs – Ostrava 4:7 (kon.)
Třebíč – Bohemians juniorky 5:12 (kon.) | Havířov – Vítkovice 8:6 (kon.)
FbC 98 Chomutov
5:6 (2:1, 0:3, 3:2)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 27.10.2013, 14:00 • Městská SH Chomutov • G2 liga juniorů

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů opět na počtenou! (15:55:09)

Velmi dramatické utkání, u kterého rozhodla branka sedm vteřin před koncem třetí třetiny. Boleslav tedy získává plný počet bodů.

60:00

59:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné co předvedli sedm vteřin před koncem hráči Boleslavi! Byl to právě JAKUB BÍNA, který zařídil svému celku zisk všech bodů! Bez asistence.

59:20
    Odpočítávají se poslední vteřiny třetího dějství.

59:00
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Přesně minutu před koncem třetí třetiny zařídil vyrovnání MAREK CHOCHOLOUŠEK, který tak dává svému týmu naději na zisk bodů! Asistence: Ondřej Šarša.

58:34
    Konec zápasu se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a Boleslav stále drží svůj jednobrankový náskok.

58:05
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Vyloučen Radek Calta na 2 minuty za bránění ve hře. Chomutov má možnost vyrovnat!

56:01
    Vyloučen Petr Bardovcy, který si odpyká dvě minuty za bránění ve hře.

52:00
    Do konce utkání zbývá několik málo minut. Uvidíme, zda Chomutov dokáže vyrovnat stav utkání nebo jestli Boleslav udrží toto těsné vedení.

50:03
    Boleslav má tak možnost utéct chomutovským hráčům v početní výhodě.

50:02
    Vyloučen Lukáš Pacher na 2 minuty za hrubost.

49:34
    V padesáté minutě na rozdíl jediné branky snižuje ALEŠ TRÁVNÍČEK. Ten se tak stará o menší zdramatizování dnešního klání. Asistence: Karel Šantora

47:27
    Domácí hráči trestají vyloučení Boleslavi a prosazují se v početní převaze. Na listinu střelců se zapisuje JAN KRAJNÍK. Bez asistence.

46:40
    Vyloučen Jakub Bína na 2 minuty za sekání.

45:49
    Vyloučen Jan Kučera na 2 minuty za špatné střídání.

44:05
    Vyloučen Petr Machač na 2 minuty za sekání.

42:36
    Hosté opět navyšují své vedení v dnešním utkáním. O pátou branku se postaral PETR HOFMAN. Asistence: Marcel Lehký.

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Chocholoušek (Salvetr), 14. Salvetr (Chocholoušek), 48. Krajník, 50. Trávníček (Šantora), 59. Chocholoušek (Šarša) – 6. Nonn (Bína), 23. Lehký (Valíček), 32. Kříček (Štěrba), 32. Štěrba (Kříček), 43. Hofman (Lehký), 60. Bína

FbC 98 Chomutov: Šantora (Šolta) – Bardovcy, Tichý, Jäschke, Salvetr, Fiala, Štětina, Krajník, Chocholoušek, Kučera, Pacher, Kopp, Trávníček, Selinger, Andrle, Větrovec, Šarša, Šulc
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Pech (Knotek) – Kotrlec, Kříček, Valiček, Štěrba, Nonn, Bína, Machač, Calta, Pechan, Kozák, Hofman, Lehký, Starý, Hrůza

Rozhodčí: Milan Baloun a Lukáš Čížek