Benešov – Sparta 2:8 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:6 (kon.) | Bulldogs – Ostrava 4:7 (kon.)
Třebíč – Bohemians juniorky 5:12 (kon.) | Havířov – Vítkovice 8:6 (kon.)
Bulldogs Brno
4:7 (1:2, 1:1, 2:4)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 27.10.2013, 14:00 • SH Sportpoint Brno • G2 liga juniorů

Komentář hostujícího trenéra: Jedno z nejhorších utkání, které hrála Ostrava. Nemohla se dostat do tempa. Nesvědčí nám hra, která je příliš přerušovaná. Přesto děkuji soupeři i rozhodčím za zápas. (16:06:18)

Komentář domácího trenéra, pana Kyzlinka: Zápas jsme si prohráli svými chybami a hloupými vyloučeními. Děkuji hráčům.

Střely ve třetí třetině 6:12.

Dnešní zápas je již minulostí. V pěkném zápase se více dařilo hostům z Ostravy, kteří po třetinách 1:2, 1:1 a 2:4, vítězí celkem 7:4. Druhá Ostrava tak opět odskočila dnešnímu soupeři.

60:00

59:59
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Svůj výborný výkon korunoval brankou ze samostatného úniky LUKÁŠ JALOVÝ. Bohužel pro domácí přišla příliš pozdě. Asistenc: Jan Lysoň.

56:49
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Domácí se nestihli vrátit a tak měl TOMÁŠ ŘEZÁČ sám po krosu od Vítovce dostatek prostoru na zakončení. Asistence: Ondřej Vítovec.

56:15
    Oddechový čas pro domácí.

56:15
    Šestou branku hostí střílí JAN KŘIVA. Asistence Dan Kašovský.

55:16
    Domácí jasně dominují, jen pověstné štěstíčko jim chybí.

54:39
    Po nahrávce Jalového promáchl prázdnou bránu Němeček.

54:14
    Dělovkou pročistil DANIELŠEŠULKA levou horní pavučinku mazánkovi brány.

53:54
    A znovu výborný a jistý Mazánek tentokrát proti Lipového střele.

52:57
    Několikrát výborně zasáhl Mazánek a poté minul prázdnou bránu Lipový.

52:26
    Vyloučen hráč Jan Grábl družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.

51:23
    Domácí teď jen díky velkému štěstí neinkasovali.

50:00
    Menší technická přestávka. Hra by měla během chvíle pokračovat.

47:50
    Jalový opět v akci. Domácí obránce vybojoval balónek, sám přešel přes tři hráče a potom našel milimetrově Krejčího. Toho však výborně vychytal Antoš.

46:50
    Parádní akce po ose Grábl-Hrazdíra-Jalový skončila střelou posledního jmenovaného těsně nad.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 1. Kovář (Lysoň), 38. Grábl, 41. Kovář (Krejčí), 60. Jalový (Lysoň) – 16. Šelmeci (Šešulka), 19. Lipový (Klečka), 26. Vítovec (Trulík), 43. Lipový (Šelmeci), 55. Šešulka (Trulík), 57. Křiva (Kašovský), 57. Řezáč (Vítovec)

Bulldogs Brno: Mazánek (Veverka) – Gregor, Sokop, Lysoň, Adámek, Grábl, Krejčí, Šebela, Voltner, Jalový, Klaška, Krovický, Hrazdíra, Frydrych, Němeček, Kovář, Švehla, Sobotka
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Baran (Antoš) – Zimmer, Klečka, Kopka, Šelmeci, Šešulka, Svačinka, Řezáč, Lipový, Pudich, Cirkl, Kováč, Ožana, Foltínek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva

Rozhodčí: Ondřej Sochůřek a Roman Šuvada