FBC Start98 – Kopřivnice 5:6 (kon.) | 1. FBK Rožnov p/R – Florbal Ústí 5:7 (kon.) | Znojmo – Paskov 9:1 (kon.)
Hattrick Brno – Česká Lípa 3:4 (kon.) | Litvínov – Pelhřimov 7:4 (kon.)

59:01
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny. Domácí to zkouší v šesti hráčích.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:52
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Minutu a osm sekund před koncem třetí části posílá do vedení svůj tým Petr PODLEZL. Asistence: Martin Nehera

56:48
    A je vyrovnáno! Kopřivnice si vytvořila velký tlak a svou šanci proměňuje Adam LICHNOVSKÝ. Asistence: Jakub Kresta

54:09
    Vypadalo to na nepovedenou střelu, ale Tomáš SLADKOVSKÝ střelou po zemi snižuje na 5:4. Asistence: Jakub Kresta

51:06
    Kopřivnice se nevzdává a statečně bojuje. Start98 však kontroluje bezpečně hru.

48:25
    Na obou stranách už jde vidět značná fyzická unavenost. V utkání se už tolik neběhá.

42:48
    Autorem branky je Jan MATÚŠ. Asistence: Lukáš Vávra.

40:01

40:00

39:55
    Hosté využívají svou přesilovou hru. Pět sekund před zazněním sirény se prosazuje Tadeáš KLEMENS. Asistence: Jan Baďura

37:48
    Zápas se začíná trochu vyostřovat. Dvě minuty za hrubost dostává domácí Štyler.

34:48
    Start98 právě vstřelil branku!
    Tomáš VOLF se pokusil o střelu téměř z nulového úhlu a skóruje. Využívá tak přesilovou hru. Asistence: Ondřej Vavro

33:37
    Lichnovský se provinil nedovoleným vrážením a dostává dvouminutový trest.

32:41
    Svoboda se prokličkoval přes půlku hřiště a dostal se až do zakončení. Naneštěstí pro domácí branku přestřelil.

29:43
    Po volném úderu se k míčku dostal Matěj ŠTYLER a zvyšuje náskok Start98 na 4:1. Asistence: Tomáš Boubelík

26:31
    Zapadlo s Boubelíkem se pěknou kombinací dostali do útoku, ale v koncovce Zklamal Zeidler.

Zuzana Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Mucha (Vavro), 20. Mucha (Vavro), 20. Trčálek (Mareš), 30. Štyler (Boubelík), 35. Volf (Vavro) – 24. Baďura (Opatřil), 40. Klemens (Baďura), 43. Matúš (Vávra), 55. Sladkovský (Kresta), 57. Lichnovský (Kresta), 59. Podlezl (Nehera)

FBC Start98: Outrata, Hudec – Volf, Svoboda, Košárek, Štyler, Chodl, Mucha, Zapadlo, Boubelík, Mareš, Zeidler, Trčálek, Piňos, Stejskal, Vavro, Procházka, Kropáček
    FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák, Kapoun – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Baďura, Nehera, Kresta, Kubátko, Longauer, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Klemens, Matúš

Rozhodčí: Oskar Novák a Radek Štengl