FBC Start98 – Kopřivnice 5:6 (kon.) | 1. FBK Rožnov p/R – Florbal Ústí 5:7 (kon.) | Znojmo – Paskov 9:1 (kon.)
Hattrick Brno – Česká Lípa 3:4 (kon.) | Litvínov – Pelhřimov 7:4 (kon.)

Česká Lípa: Ondřej Knol (19:11:08)

S konstatováním, že ve skvělém utkání vyhrává lídr soutěže z České Lípy se s vámi loučím z haly v Bohunicích. Na shledanou u dalších onlajnů.

Střely celkem

Brno: 22
    Česká Lípa: 25

Střely ve 3. třetině

Brno: 9
    Česká Lípa: 13

Českolipští hráči nakonec již nedopustili žádné komplikace a nejlepší celek ligy před tímhle kolem povede ligu i po tomhle zápase. Po povedené třetí třetině se stává vítězem tým z České Lípy. Hattrick může mrzet chyba z poslední minuty.

60:00

59:50
    Poslední šance Brna.

59:34
    Nezbývá již moc času a míček je na brněnské polovině. Brňané potřebují nutně srovnat skóre.

59:11
    Oddechový čas pro domácí.

59:11
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Obrovská radost na straně hostujících hráčů. Kotula při zákroku proti sprše střel hostů vyjel z branky a toho využil RADOVAN VNUK, který trefuje prázdnou kasu. Asistence: Štěpán Motejzík.

58:01
    Začaly poslední 2 minuty 3. třetiny a Česká Lípa držela Hattrick v jeho obranném pásmu, poté se sice podařilo domácím vyhodit, ale hosté se opět nastěhovali k brance Kotuly.

57:57
    Oddechový čas pro hosty.

57:57
    Vyloučen Jakub Marek (Brno) na 2 minuty za držení.

57:33
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Z podobné situace padl gól i na druhé straně. Zmatku využil po skvělém zavezení míčku do pásma Martin Houšť, který našel v prostoru před brankou FILIPA HRABALA, ten již neměl problém míček dopravit do branky. Sledujeme skvělý zápas, je tu opět srovnané skóre. Asistence: Martin Houšť.

57:21
    Důraz před brankou Hattricku přináší hostům vedení. Česká Lípa zavezla míček až před branku a tam svoji šanci proměňuje přesnou střelou LUKÁŠ STUDENÝ. Bez asistence.

57:00
    Obrovská příležitost na skórování domácích! První střela v brance neskončila a Knol svým skvělým zákrokem posunul branku a další pokus již šel mimo klec.

56:48
    Protiútok Hattricku nevyšel, následně se k míčku dostali hosté, jenže obrana Hattricku zapracovala správně a připravila hosty o míček.

56:31
    Nepřesný pokus hráče České Lípy, míček končí mimo hřiště.

55:29
    Česká Lípa hraje v plném počtu.

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 5. Houbal (Kytner), 50. Houšť (Houbal), 58. Hrabal (Houšť) – 11. Bezouška (Mlejnek), 53. Marhan, 58. Studený, 60. Vnuk (Motejzík)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kotula (Chrást) – Vojtíšek, Marek – Hauser, Houšť, Flek, Houbal, Macálka, Kytner, Hlaváček, Kopřiva, Ondráček, Felkl, Habr, Fliega, Kubala, Hrabal, Kolajta
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Knol (Ponomarev) – Vnuk, Šebera, Motejzík, Tichý, Pastor, Slaný – Bezouška, Marhan, Jeřábek, Mlejnek, Novák, Procházka, Karel, Merlíček, Jirsa, Studený

Rozhodčí: Michal Ďopan a Ondřej Jüngling