Omsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 4:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:1 (kon.)
Mytišči – Riga 1:2 (1:2 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Novokuzněck 5:4 (kon.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Doněck – Vladivostok 2:1 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 28.10.2013, 14:00KHL

57:30
    Vylučuje se na obou stranách, Petr Koukal (Niž) a domácí Ťrjamkin oslabují své týmy.

50:22
    Domácí špatně střídají a jsou potrestáni vyloučení, další přesilová hra hostů.

46:53
    Znovu se vylučuje a znovu je to někdo z domácího týmu. Alexej Simakov hákoval a jsou to dvě minuty na trestné lavici, hosté budou hrát přesilovou hru.

42:57
    Sami Lepistö fauluje, hosté si zahrají přesilovou hru.

34:30
    Pouze za cenu faulu přerušují hosté tlak soupeře, Dmitrij Kosmačjov dostává dvě minuty, přesilová hra pro Jekatěrinburg.

27:02
    Opět se vylučuje, na trestnou lavici odchází hostující Berezin, přesilová hra pro Avtomobilist.

22:33
    Anatolij Golyšev dostává dvouminutový trest za sekání a hosté si zahrají přesilovou hru.

17:36
    Vylučuje se, tentokrát na obou stranách, Mamašev dostává dvouminutový trest za hákování, domácí Strelcov za nafilmovaný pád.

11:26
    Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici usedá Roman Ljuďuchin, domácí si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Malychin (Lazarev, Lepistö), 34. Golyšev (Deveaux, Malychin), 46. Strelcov (Golyšev, Deveaux) – 31. Milovzorov, 60. Jakimov (Milovzorov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Gusev, Ťrjamkin, Lepistö, Viklund, Jegin, Antonov, Rybnickij – Lewandowski, Stewart, Jemeljejev – Malychin, Černov, Lazarev – Děmagin, Fjodorov, Simakov – Golyšev, Strelcov, Deveaux, Arkalov
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Mamašev, Kulikov, Berezin, Kosmačjov, Beljakov, Bělov, Ščitov, Romanov – Chochrjakov, J. Alševskij, S. Alševskij – Tolpeko, Cibák, Milovzorov – Polygalov, Koukal, Osala – Ljuduchin, Taraťuchin, Jakimov

Rozhodčí: Dějev, Ravodin – Parfjonov, Sušujev