Itálie – Mexiko 0:2 (kon.) | Japonsko – Švédsko 1:2 (kon.) | Brazílie – Rusko 3:1 (kon.)
Honduras – Uzbekistán 1:0 (kon.)
Japonsko
1:2 (0:2)
Švédsko
Pondělí 28.10.2013, 14:00 • Sharjah Stadium • Mistrovství světa U17

83
    Střelec první branky Berisha pro dnešek končí. Nahrazuje ho Citaku.

74
    Ogawa poslal míč z přímého kopu těsně nad!

73
    Před jeho provedením Švédsko střídá. Střelce druhého gólu Engvalla nahrazuje Strandberg.

68
    Poslední střídání Japonska. Končí Ishida, nahradí ho Sakai.

61
    Nordina nahrazuje v setsavě Švédska Salétros.

56
    Japonsko právě vstřelilo branku!

Domácí jsou zpátky ve hře! Ogawa z úhlu překonal gólmana, a LINUS WAHLQVIST si při snaze odpálit míč srazil balon do vlastní sítě.

A bude to dvojité střídání. Nakamuru nahrazuje Ogawa.

Japonsko o poločase střídá. Odchází Sugimori, nahrazuje ho Sugimoto.

V případě nerozhodné stavu po 90 minutách nenásleduje prodloužení, ale rovnou penaltový rozstřel.

43
    Miyoshi vypálil z hranice šestnáctky k pravé tyči, Mohlin ale fantastickým zákrokem vyrazil míč na roh.

36
    Švédsko právě vstřelilo branku!

A je to o dva góly. Halvadzic sprintoval po levém křídle, brankář střelu jen zblokoval, a to přímo ke GUSTAVU ENGVALLOVI, který dorazil míč do prázdné branky.

33
    Miyoshi dopravil míč do branky, sudí ale odpískal ofsajd. Škoda pro Japonsko.

19
    Nordin (SWE) dostal žlutou kartu.

15
    Uryu se dostal ke střele z vnitra pokutového území, obrana ale střelu zblokovala.

11

Máme tu první gól zápasu. K míči se po chybě obrany dostal volný VALMIR BERISHA, a přesnou ranou poslal Švédsko do vedení.