Buffalo – Dallas 3:4 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 1:3 (kon.) | NY Rangers – Montreal 0:2 (kon.)
Minnesota – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – Washington 3:2 (kon.)

Jordie Benn (DAL): 0+1 (02:39:17)

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, za to závěr třetího dějství byl pěkně napínavý, zejména poslední minuta. Nakonec se ale skóre neměnilo a nedošlo ani na větší potyčku, ke které se hlavně ke konci třetiny hodně schylovalo. To je ode mne pro dnešní noc vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný vstup do pracovního týdne.

60:00

59:59
    Tohle mělo ovšem k brance patrně hodně daleko. Uvidíme poslední vhazování.

59:59
    Domácí přeci jen stihli vytvořit akci a vypadá to, že se bude volat videorozhodčí!

59:57
    Vypadalo to chvíli, že hráči stihnou po vhazování spíš potyčku, ale vše je uklidněno a vhazování se bude opakovat.

59:57
    V obranné třetině zalehl kotouč Robidas. Domácí už nemají takřka žádný čas. Do konce třetí třetiny zbývá 3.6 sekundy.

59:29
    Znovu jen těsně vyhození hostů minulo branku, ale tentokrát byl puk tečovaný a zakázané uvolnění to nebude.

59:21
    Lehtonenův zákrok a vhazování v útočném pásmu domácích.

59:15
    Domácí neudrželi pásmo, ale stále mají puk.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:57
    Vyhození z obranného pásma hostí jen těsně minulo branku Sabres.

58:24
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:10
    Zakázané uvolnění hostí.

57:16
    Hosté vypadají, že už se ani nebudou moc hrnout do protiútoků a plánují zbytek třetiny zodpovědně odbránit.

56:12
    A domácí se nakonec dostali i k nebezpečné střele, ale Lehtonen tento pokus vyrazil a hosté posouvají kotouč do středního pásma.

56:09
    Buffalo kombinuje v útočné třetině.

55:02
    Komerční přestávka.

54:43
    Nahození za Lehtonenovu branku a Buffalo nakonec vybojovalo vhazování v útočném pásmu.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 4. Moulson (Ennis, Hodgson), 33. Ott (Grigorenko, Myers), 38. Moulson (Ehrhoff, Ennis) – 3. Fiddler (MacDermid, Roussel), 17. Goligoski (Ničuškin, Benn), 18. Seguin (Cole), 31. Benn (Seguin, Cole)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Pysyk, Ehrhoff, Ristolainen, Talinder, Myers, Zadorov – Flynn, Hodgson, Vanek – Ott, Grigorenko, Foligno – Ennis, Larsson, Girgensons – Stafford, McCormick, Leino. Trenér: Rolston.
    Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Robidas, Dillon, Gončar, Daley, Jor. Benn, Goligoski – Peverley, Seguin, Jam. Benn – Chiasson, Eakin, Whitney – Cole, Horcoff, Ničuškin – Roussel, Fiddler, MacDermid.

Rozhodčí: Hasenfratz, Rehman – Driscoll, Murphy.

Diváci: 18295