Třebíč – Havířov 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 7:1 (kon.) | Most – Benátky n/J 4:5 (po pr.) | Olomouc – Litoměřice 5:1 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 3:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
6:2 (2:0, 0:1, 4:1)
Sportovní klub Kadaň
Středa 30.10.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

60:00
    Martin Mazanec (KAD) – 2 minuty za nedovolené bránění. Ještě se závěrečným hvizdem je tu vyloučení a Mazanec dostal dnes již šestý dvouminutový trest.

58:17
    Lukáš Chmelíř (CEB) 5 + do konce utkání za hrubost. Jakub Stehlík (KAD) 5 + do konce utkání za hrubost. Pěstní souboj dopadl patem.

58:01
    Martin Semrád (CEB) – 2 minuty za hákování. Zbytek utkání se dohraje zřejmě ve čtyřech na obou stranách.

54:15
    Aleš Kotalík (CEB) – 2 minuty za hrubost. Michal Mazanec (KAD) – dnes na trestné již popáté – 2+2 minuty za hrubost. Roman Chlouba (KAD) – trest ve hře za nesportovní chování.

47:34
    Martin Mazanec (KAD) – 2 minuty za vysokou hůl. Kadaňský zadák jde dnes již počtvrté na trestnou lavici!

40:56
    Jakub Trefný (KAD) – 2 minuty za podražení, Martin Mazanec (KAD) – 2 minuty za sekání.

37:23
    Domácí se hodně zlobí na rozhodčího, jenž přísně vyloučil podruhé za sebou domácího borce. Ale na trestnou lavici si jde za podražení na dvě minuty sednout Václav Skuhravý.

29:21
    Zdeněk Ondřej (CEB) – 2 minuty za hákování. Po sérii početních výhod domácích je tu možnost i pro Kadaň.

24:07
    Martin Mazanec (KAD) – 2 minuty za podražení. Motor má k dispozici další početní výhodu.

15:34
    Martin Mazanec (KAD) – 2 minuty za podražení. Přijde třetí branka červenomodrého celku?

08:30
    Tomáš Bartejs (KAD) – 2 minuty za sekání. Tým Radka Bělohlava má k dispozici další přesilovku.

05:26
    Jakub Stehlík (KAD) – 2 minuty za hákování. První početní výhoda i pro Motor.

02:02
    Martin Semrád (CEB ) – 2 minuty za krosček. Kadaň si zahraje první přsilovku.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 15. Ferebauer, 15. Melka (Bárta), 49. Kříž (Rob, Skuhravý), 50. Ferebauer (Vaniš, Melka), 52. Prokop (Ferebauer), 56. Vaniš (Prokeš, Rob) – 31. Gajovský (Chlouba), 46. Kaše (Kampf)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J. Novák, Kříž, Posmyk, Chmelíř, Semrád, Prokop, Pavlíček – Kotalík, Rob, Kuchejda – Ondřej, Šachl, Skuhravý – Ferebauer, Prokeš, Vaniš – Třetina, Melka, Bárta – Přibyl.
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Řehoř) – Bartejs, Trefný, Dobrovolný, Szakal, Havel, Rutta, Stehlík, Mazanec – Hromas, Charousek, Kůs – Gajovský, Chlouba, Jíra – K. Ton, Kampf, Kaše – Hlava, Lehnert, Hammerbauer.

Rozhodčí: Jílek – Šperl, Zíka