Tango Brno – Sparta 5:3 (kon.) | Chrudim – Slavia 8:1 (kon.) | Benago Praha – Hradec Králové 3:2 (kon.)
FC Benago Praha
3:2 (3:1)
MADOS MT Hradec Králové
Pátek 01.11.2013, 21:00 • SH Eden, Praha 10 • 1. Futsal liga

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (22:27:35)

O vítězství Benago rozhodlo už první půli, kdy na úvodní branku hostující Šmída reagovali svými záshy Mareš, Štverák a Rodek. V druhé půli sice snížil Mlynář, další gól už však Salamandr nepřidal a z Prahy tak odjíždí bez bodu.

Benago nakonec tři body ubránil. Nicméně je to výhra spíše protrpěná, domácí rozhodně na hřišti nepůsobili dojmem loňského semifinalisty v boji proti nováčkovi.

40
    Teď byl Douglasův odkop přesnější a jen těsně minul bránu Salamandru.

40
    Douglas napálil odkop jen do Jelínka, naštěstí pro něj se míč odrazil nad Vahalovu bránu.

39
    Jelínkovu střelu sráží Douglas na roh.

39
    Opět se hraje, Salamandr nahradil brankáře Černým z pole.

39
    Do konce utkání zbývá minuta a 17 vteřin, Benago si bere oddechový čas.

39
    Útoky se sice střídají na obou stranách, nikdo z hráčů ale není schopný nějak smysluplně zakončit.

38
    Vydarený našel před brankou Holce, ten ale ani tentokráte míč netrefil ideálně a Vahala do vytlačil na roh.

37
    Černý z následného přímého kopu mířil velmi dobře, Vahala ale konečky prstů vyrazil na tyč!

37
    Po zákroku na Vydareného si Benago připisuje pátý faul.

36
    Salamandr právě vstřelil branku!
    Hradec se dostává na dostřel jednoho gólu! Po rohu Benaga unikl do protiútoku JAN MLYNÁŘ a prostřelil i brankáře Vahalu!

15
    Střílená přihrávka Hrůši našla kousek před bránou Holce, jenže útočník Salamandru míč netrefil a poslal z jasné šance mimo!

34
    Pěkná kombinace Hoxhy a Brahimiho, první jmenovaný ale finální přihrávku dostal na kolena, jeho střela tak branku hostů ohrozit nemohla.

33
    Černý střílel tentokráte od pravé autové čáry, Vahala tentokrát musel jeho tečovaný pokus vyrazit nad.

32
    Kočí obešel Černého ,postupoval už sám na bránu Salamandru, jenže míč si nechal pod sebou a zakončení podle toho také vypadalo.

Ondřej Voska

Branky: 5. Mareš (Rodek), 6. Štverák (Lištván), 19. Rodek (Mareš) – 3. Šmíd (Černý), 36. Mlynář

FC Benago Praha: Vahala (Kudrna) – Simitči (C), Mareš, Kočí, Douglas, Rodek, Lištván, Brahimi, Štverák, Hoxha, Kvíčala
    MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Hrůša, Černý, Vydarený, Šmíd (C), Mlynář, Holec, Friedl, Jelínek

Rozhodčí: Henych, Melničuk