Betis Kadaň – Dalmach Turnov 5:0 (kon.) | COMBIX Ústí n/L – Olympik Mělník 6:5 (kon.)
FC Betis Kadaň
5:0 (1:0)
TJ FC Dalmach Turnov
Pátek 01.11.2013, 19:302. Futsal liga západ

Po celý zápas byl lepší domácí celek FC Betis Kadaň, který také zaslouženě vyhrál poměrem 5:0. Nejprve se v 9. a 24. minutě prosadil Jiří Novák. Ve 28. minutě přesně zamířil Ladislav Škůrek, následoval ho ve 31. minutě Zdeněk Kopta a na konečných 5:0 střelou do prázdné branky skóroval Jakub Süssmilch. Domácí fanoušci slaví společně s hráči. Hezký večer Vám ze sportovní haly přeje Stanislav Jiskra. (20:56:28)

40:00

40
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Čas 39:23 min. Domácí fanklub si přál pátý gól v soupeřově síti, což jim splnil Jakub Süssmilch, ktarý odkopl míč z domácího brankoviště přesně do prázdné branky Turnova.

38:33
    Kadaňstí dnes nemají problém ubránit i pět hostujících hráčů

37:30
    Téměř minutu si turnovští obránci přihrávali, ale nic vážného nevzniklo.

36:43
    Turnov zkouší hru bez brankáře

36:43
    Turnov si vyžádal již druhý oddechový čas.

36:23
    Turnovský Kuchárek mohl snížit, když se k němu dostal odražený balón, ale ani tento míč nezamířil mezi tři tyče.

36:08
    Rozehrávka od domácí brány skončila za outovou čárou

34:55
    Turnov se i za příznivého stavu 4:0 nevzdává a útočí, ovšem domácí obrana nedává moc příležitostí k zakončení

33:42
    Další domácí situace 2 vs. brankář. Jiří Novák zakončoval, ale jeho střelu vyrazil obličejem Prokopec, který se po tomto zákroku zamotal a hra byla přerušena

32:55
    Do šance se dostal také Turnov. Jejich pokus skončil vysoko nad.

32
    Čas 31:32 min. Martin Krejčí společně se Zdeňkem Koptou utekli hostující obraně, druhý jmenovaný zakončoval do prázdné brány

30:18
    Do další gólové šance se dostal Jiří Novák, který nepřesně zpracoval balón. Odkop od hostující brány.

29
    Čas 28:45 min. Tak toto byl výstavní gól! Jiří Novák nahrál Ladislavu Škůrkovi do běhu, který přesnou střelou do pravého růžku nedal hostujícímu brankáři žádný nárok na zákrok

27:43
    Turnov v druhé polovině více napadá domácí hráče, z čehož vyplynul již třetí akumulovaný faul