Omsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.)
Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doněck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhřeb – Novokuzněck 4:3 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Amur Chabarovsk
Pátek 01.11.2013, 16:30KHL

Po napínavém závěru nakonec domácí udrželi vedení a vítězí v dnešním utkání těsným poměrem 1:0. To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (18:39:11)

53:29
    Stejně jako už jsme několikrát dnes viděli drží domácí hráči útočnou třetinu, bez jakékoli střely na Murygina.

49:37
    Krutov to zkoušel z ostrého úhlu, ale Murygin byl připravený.

46:02
    Spartak právě vstřelil branku!
    .Domácí se ujímají vedení poté co se ujala střela VIKTORA BOBROVA. Asistence: Valerij Vasiljev, Igor Volkov.

45:28
    Hraje se zejména ve středním pásmu, hráči bojují o kotouč a ani jednomu mužstvu se nedaří dostat se do zakončení.

43:22

41:22
    Viktor Bobrov dostává 2 minuty za nedovolené bránění a hosté si tak zahrají přesilovou hru.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 18:05.

Také druhá část tohoto utkání skončila bez branek a do třetí třetiny budou obě mužstva nastupovat za nerozhodného stavu 0:0.

40:00

35:22
    Nebezpečná akce domácího celku, ale Murygin je dnes pevný jako skála.

30:31
    Hra se uklidnila a domácí mají kotouč ve své třetině.

29:49
    Domácí hráči drží útočné pásmo, jenomže Chabarovsk dobře brání a nepouští hráče Moskvy dál od mantinelu.