NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Ottawa – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
Edmonton Oilers
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Detroit Red Wings
Neděle 03.11.2013, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

59:21
    Ještě krátká a svižná bitka mezi Smithem a Actonem. Oba samozřejmě dostávají minutové ohodnocení.

57:06
    Mrázek skrze nohy před sebou našel puk, a drží čisté konto, které bude hájit i v dalších minutách, dvě minuty totiž dostává Brendan Smith.

48:47
    A navíc bude hrát Edmonton ve čtyřech, na dvě minuty za podražení Alfredssona odchází Gordon.

45:01
    A bude se vylučovat, nebo lépe řečeno už se vylučuje. Ryan Jones půjde spočinout na trestnou lavici za faul na Justina Abdelkadera.

31:50
    Brendan Smith fauluje Hemského a dostává dvě minuty, přesilová hra Oilers.

28:35
    Dan Eager dostává dvě minuty za krosček na Quinceyho, domácí se zase budou bránit přesilovce hostů.

15:38
    Hosté si zahrají další přesilovku, na trestné lavici je za podržení Dacjuka Andrew Ference.

05:59
    Přesilovou hru si nyní zahrají i hosté, na trestné lavici domácí Anton Bělov za hákování.

00:53
    Na trestnou lavici odchází Brendan Smith za držení Hamiltona, domácí si zahrají přesilovou hru.

Jaroslav Svoboda

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 6. Helm (Cleary, Alfredsson), 6. Tatár (Andersson), 27. Kindl (Alfredsson, Dacjuk), 48. Andersson (Miller, Abdelkader), 50. Bertuzzi (Zetterberg, Kindl)

Edmonton Oilers: Bachman (14. LaBarbera) – Petry, Šmíd, N. Schultz, Ference, Larsen, Bělov – Eberle, Nugent-Hopkins, Jones – Jakupov, Gordon, Gagner – Hemský, Arcobello, Hamilton – Gazdic, Acton, Eager
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Smith, Kindl, Lashoff, Quincey, Kronwall, Dekeyser – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Andersson, Tatár – Cleary, Weiss, Abdelkader – Samuelsson, Helm, Miller

Rozhodčí: Joannette, VanMassenhoven – Henderson, Nelson

Diváci: 16389