Příbram – Pardubice 4:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:1 (kon.) | Třinec – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 2:2 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Znojmo – Liberec 1:0 (kon.)
Teplice – Táborsko 0:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 4:4 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (2:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 04.11.2013, 14:00Juniorská liga

Viděli jsme zápas dvou rozdílných poločasů. Hosté vyrovnali díky standardkám, do nichž začali domácí Ostravu častěji pouštět.

90+2
    Brankář si povyběhl, ale prohrál souboj tuším s Kozmou, ten míč nasměroval těsně vedle.

90+2
    Ještě jedna standardka, tentokrát pro domácí.

90+1
    Nastaví se dvě minuty.

90
    Ostrava ještě střídá, ze hřiště odchází Jan Staško, přichází Tomasz Gomola.

90
    Kundrátek kopal standardku, pro kterou si Hankič vyskočil.

89
    Už se pokračuje ve hře. Hosté kombinují, ale zatím nestřílí.

88
    Křapka stále leží na trávníku a je v péči lékaře.

87
    Lukáš Kndrátek vidí za faul žlutou kartu.

86
    Hosté také střídají. Radkm Čech nahradí Oldřicha Byrtuse.

85
    Boleslav dvakrát střídá. Odchází Šulc s Klímou, přichází Hodač s Fidrichem.

84
    Další šance hostů před Hankičem. Brankář vytěsnil na roh.

82
    Další standardka Baníku! Ti ale raději zvolili pomalejší rozehru, následný centr dobře hlavičkoval Staško těsně nad.

79
    Standardku hosté málem opět proměňují. Překonaného Hankiče nahradil jeden z boleslavských obránců a odkopl z brankové čáry!

77
    Boleslav reaguje střídáním. Jana Prieložného nahrazuje už asi pět minut u čáry stepující Daniel Kozma.

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava vyrovnává z další standardní situace. Z rohu hlavičkoval do brány PATRIZIO STRONATI.