Příbram – Pardubice 4:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:1 (kon.) | Třinec – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 2:2 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Znojmo – Liberec 1:0 (kon.)
Teplice – Táborsko 0:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 4:4 (kon.)

90
    Už to skutečně vypadá, že se oba týmy rozejdou bez branek.

85
    Vypadá to, že se branky, i přes velkou snahu obou týmů, již nedočkáme. Uvidíme, co přinesou závěrečné minuty.

83
    Po další neúspěšné akci Teplic odkopával od brány brankář Winter.

80
    Teplické zakončení nakonec bylo sraženo na roh.

78
    Teplice budou zahrávat nebezpečnou standardku.

70
    Táborsko ve druhém dějství přidalo, nyní kopalo svůj další roh, ale neuspělo.

66
    Hned tři rohy za sebou kopaly Teplice, po tom třetím zakončovaly nad.

62
    Další roh už tak úspěšný nebyl.

61
    Jihočeši se po rohovém kopu dostali k zakončení, které bylo vytěsněno na další roh.

59
    Nebezpečnou akcí se nyní prezentovalo Táborsko. Prvním gólem utkání to ale neskončilo.

54
    Svůj třetí roh kopalo Táborsko, ale veškerá snaha nakonec skončila odkopem od teplické brány.

50
    V druhém poločasu se zatím pokračuje v trendu z toho prvního. I nadále jsou aktivnější Teplice.

46

Druhý poločas začne zhruba v 15:00.

První poločas branku nakonec nenabídl. Kralovaly Teplice, které hned dvanáctkrát vystřelily, z toho pětkrát na bránu Wintera. Gól ale nepadl na jedné, ani na druhé straně.

42
    První poločas se pomalu blíží do svého konce, na branku stále čekáme, ačkoliv střeleckých pokusů bylo mnoho.

36
    A další střelecký pokus Teplických, tentokrát z přímého kopu. Severočeši vystřelili již desetkrát, z toho polovina pokusů mířila na bránu Wintera.