4 6 6
Lucas Pouille
1
6 3 4
Pondělí 04.11.2013, 14:26Challenger Bratislava - Peugeot Slovak Open (krytý tvrdý povrch)

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (16:22:33)

Je dobojováno! Utkání mezi Veselým a Pouillem se dostalo až do třetího setu, kdy ovšem český favorit nedopustil žádné překvapení a po setech 4:6, 6:3 a 6:4 vítězí a postupuje do další fáze bratislavského Challengeru. Celé utkání mezi českým a francouzským tenistou trvalo hodinu a 54 minut.

Konec zápasu

6:4
    Ten první hned Jiří Veselý využívá, return Pouilleho končí znovu na pásce. Český tenista tak v celém utkání vítězí 2:1 na sety, když ten poslední vyhrál poměrem 6:4!

40-0
    Po delší výměně poslal Francouz míček do zázemí. Tři mečboly pro českého Veselého!

30-0
    Další fiftýn přidává veselý opět z podání. Ani tentokrát se soupeři nepodařilo returnovat do dvorce.

15-0
    Dobrý začátek Veselého, return Francouze končí na síťce.

5:4
    Paráda! Pouilleho zastavuje při odpalu znovu páska a Francouz tak ztrácí důležité podání. Veselý se dostává do vedení 5:4 a půjde servírovat na vítězství v celém zápase. První brejk třetího setu tak český tenista načasoval na ten pravý okamžik.

40-30
    Veselý má k dispozici brejkbol. Na síťku při svém odpalu narazil i jeho soupeř.

30-30
    Třicet oba. Veselého znovu zradila síťka.

30-15
    Veselý se dostává do vedení! Jeho return nedokázal Pouille vykrýt.

15-15
    Patnáct oba. Francouzi se jeho odpal moc nevydařil.

0-15
    Veselý posílá míček jen do síťky, fiftýn pro Francouze.

4:4
    Další pěkné podání Veselého, které dokázal Francouz returnovat jen do síťky. Český hráč tak vyrovnává skóre třetího setu.

40-30
    Následně se český tenista dostává ke gembolu. Ve hře na síti byl totiž úspěšný a nedal soupeři žádnou šanci.