Otrokovice – Liberec 7:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 8:4 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
8:4 (1:2, 2:1, 5:1)
Bulldogs Brno
Sobota 09.11.2013, 20:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga

Domácí Boleslav díky povedené 3. třetině poráží Buldoky 8:4. To je pro dnešek vše a já se s vámi loučím u dalších onlajn přenosů ze světa florbalu. (22:13:01)

Bulldogs právě vstřelili branku!
    Brněnský gól vznikl z nepozornosti domácích. Nakonec zakončoval JIŘÍ KOUTNÝ a dopřál Brnu alespoň takovéhle snížení. Asistence: Tomáš Kadlec.

56:15
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslav dává další gól a odsuzuje Brno k prohře v dnešním utkání. Gól vsítil MILAN BÍNA, který zužitkoval přihrávku Petra Saláta. Asistence: Petr Salát.

55:25
    Boleslav v plném počtu.

55:26
    Nebezpečná brněnská střela.

53:24
    Martin Rožnovják (Boleslav) bude vyloučen na 2 minuty za hrubost.

53:07
    Boleslav utíká Brnu o další gól a už to vypadá pro domácí tým velmi dobře. Jaromír Ekl si přihrával s PETREM NOVOTNÝM, který se nakonec stává střelcem branky na 7:3. Asistence: Jaromír Ekl.

53:03

52:53
    Brno sice kombinuje na polovině soupeře, jenže ke střele zatím nedošlo.

51:02
    Vyloučen bude hráč Tomáš Kadlec (Boleslav) na 2 minuty za špatné střídání.

50:29
    Boleslav se dostává do trháku o 3 góly. Jiří Bouška kombinuje se spoluhráči a nakonec míček posílá na DANIELA LUDVÍKA a Boleslav už vede o 3 góly 10 minut před koncem. Asistence: Jiří Bouška.

45:59
    Petr Novotný (Boleslav) na 2 minuty za blokování hokejky.

43:18
    Fuchs šel sám v úniku na Novotného, který ale chytá kvalitní střelu.

42:55
    Dva slepené góly spadly do brněnské sítě. Tomáš Novák zvládl v tísni přihrát na hůl TADEÁŠE CHROUSTA a díky němu se dostala Boleslav během nějakých dvaceti vteřin do dvougólového vedení. Asistence: Tomáš Novák.

42:33
    Důležitý gól pro tohle utkání, které možná převrátí všechno na stranu Boleslavi. Pavel Bouška přihrával na ONDŘEJE FOJTU a ten úspěšně překonává Kejíka. Asistence: Pavel Bouška.

41:34
    Šance mají oba týmy, zatím však nejsou využity.

40:30
    Fojtova střela šla do Kejíkovy náruče.

40:01

Střely- 2. třetina

Brno: 6

Jak Brnu vyšla 1. třetina, tak Boleslavi vyšla 2. třetina. Zápas je zatím velmi vyrovnaný a vyhrát můžou oba celky. Uvidíme, jak dopadne rozuzlení tohohle skvělého zápasu.

40:00

38:56
    S brněnskými hráči Grichem a Jeskim to nevypadá vůbec dobře. Nejspíše již do utkání nezasáhnou.

37:36
    A nakonec se to domácím hráčům povedlo! Tomáš Kadlec vyslal do úniku TOMÁŠE NOVÁKA, který vyrovnává na 3:3. Asistence: Tomáš Kadlec.

34:15
    Domácí se snaží ještě vyrovnat a teď snižují po dobré střele. Po přihrávce Petra Novotného se k míčku dostal RADIM KŘENEK a ten bezchybně propálil pod nohou Kejíka. Asistence: Petr Novotný.

32:48
    Křenkova střela jde jen těsně vedle.

32:34
    Peter Grich (Brno) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

31:03
    Hra je vyrovnaná a je k vidění hodně šancí na obou stranách.

29:25
    Mendreka obral o míček Bouška, který se musel velmi rychle vracet dozadu.

28:49
    Pluhařova krásná střela nadělala Kejíkovi hodně starostí, ten však ještě lépe zakročil.

26:51
    Hosté šli na branku v situaci 3 na 1, gólman ale odvrací nebezpečí bezchybným vyražením míčku do rohu.

26:19
    Brňané navyšuji své vedení. Petr Jeski pronikl do útoku a našel přihrávkou svého spoluhráče JAKUBA KOČÍHO a ten se stává střelcem 3. brněnské branky. Asistence: Petr Jeski.

26:03
    Fuchsova střela mířila na branku, gólman však zasáhl bez problému.

25:37
    K vidění je mnoho osobních soubojů na obou stranách.

24:04
    Boleslav je v plném počtu.

22:47
    Novotný zasahoval proti první brněnské střele v téhle třetině.

22:03
    Petr Novotný (Boleslav) je vyloučen na 2 minuty za hru rukou.

20:01

Střely- 1. třetina

Boleslav: 6
    Brno: 2

Zápas začali lépe brněnští, dostali se totiž krátce po začátku zápasu do dvougólového vedení. Jenže domácí Boleslav využila přesilovku a snížila. Uvidíme, co se bude dít v další třetině.

20:00

18:26
    Hraje se hodně nahoru-dolů, oba celky čekají na svoji šanci.

15:50
    Boleslavskou střelu chytá v pohodě Kejík.

15:13
    I Buldoci si vytvořili tlak, kterým pohrozili Boleslavi. K žádné nebezpečné střele nakonec nedošlo.

12:18
    Boleslavští zatlačili brněnský tým, žádná větší šance z toho ale nebyla.

10:36
    Domácí využívají přesilovku a snižují. Radek Gwuźdź našel bezchybným pasem na hůl JIŘÍHO CURNEYHO a ten dává kontaktní gól. Asistence: Radek Gwuźdź.

10:10
    Jiří Juhaňák (Brno) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

09:16
    Je k vidění hodně chyb v rozehrávce a tím je hra také hodně ovlivněná.

07:21
    Kejíkovi se podařilo chytnout střelu hostů, kteří stále více a více střílí na jeho branku.

04:33
    Domácímu týmu se tenhle stav nelíbí a snaží se útočit, zatím bez nějakého většího úspěchu.

03:07
    David Coufal přihrál na volného JIŘÍHO KOUTNÉHO, který zaúřadoval před brankou a navyšuje vedení hostů. Asistence: David Coufal.

01:41
    První gól utkání je tady. Aleš Jakůbek nachází volného JIŘÍHO JUHAŇÁKA a ten nekompromisně posílá míček do sítě. Asistence: Aleš Jakůbek.

01:36
    Vyloučen hráč Tadeáš Chroust (Mladá Boleslav) na 2 minuty za sekání.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 11. Curney (Gwuźdź), 35. Křenek (Novotný), 38. Novák (Kadlec), 43. Fojta (Bouška), 43. Chroust Ta. (Novák), 51. Ludvík (Bouška), 54. Novotný (Ekl), 57. Bína (Salát) – 2. Juhaňák (Jakůbek), 4. Koutný (Coufal), 27. Kočí (Jeski), 58. Koutný (Kadlec)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Novotný (Bauer) – Novák, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek – Bouška, Novotný, Ekl, Salát, Chroust To., Chroust Ta., Bína, Bouška, Mátl, Ludvík, Curney, Fojta
    Bulldogs Brno: Kejík (Jurčík) – Kočí, Jeski, Komenda, Bauer, Jakůbek – Kadlec, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Koutný, Mendrek, Sládeček, Grich

Rozhodčí: Oskar Novák a Přemysl Škaloud