Hr. Králové – Vlašim 1:5 (kon.) | Karviná – Kert Park Praha 2:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:1 (2:1 po s.s.)
Letohrad – Kladno 2:5 (kon.) | Třinec – Ústí n/L 0:1 (1:3 po s.s.)
po s.s. (1:3)
HBC Enviform Třinec
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 09.11.2013, 17:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • CROSSDOCK Extraliga

Utkání je tedy za námi a hosté z Ústí nad Labem si odvezou dva body za výhru po samostatných stříleních. Nutno říci, že zápas, zejména v prvních dvou třetinách, nebyl pro diváka nijak pohledný, velkou zásluhu na tom měl déšť, který trval celých pětačtyřicet minut a ovlivnil kvalitu hřiště. Hra byla velmi kouskovaná a k vidění bylo snad více icingů než střeleckých pokusů. O pozdvižení se postarali až domácí v závěrečném tlaku, ve kterém se jim však branku vstřelit nepodařilo a tak rozhodovaly až samostatná střílení, ve kterých byli hosté stoprocentní, ten vítězný si připsal kapitán hostí Miroslav Kváš. Oba celky po dnešku v tabulce zůstávají na stejných příčkách. Ode mne je to pro dnešek vše a budu se na vás těšit u dalších online přenosů z nejvyšší české hokejbalové soutěže.