Hr. Králové – Vlašim 1:5 (kon.) | Karviná – Kert Park Praha 2:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:1 (2:1 po s.s.)
Letohrad – Kladno 2:5 (kon.) | Třinec – Ústí n/L 0:1 (1:3 po s.s.)
SK Hokejbal Letohrad
2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
HBC Kladno
Sobota 09.11.2013, 16:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

To je pro dnešek ode mne vše. Já se s Vámi loučím a budu se těšit někdy zase napočtenou. (17:41:12)

Je za námi dvanácté kolo extraligy hokejbalu, ve kterém domácí Letohrad prohrává s Kladnem 2:5, i přesto že vedl 2:0. Kladno se, ale z branky v oslabení nesložilo a naopak je to nakoplo, když během minuty nasázeli domácím čtyři branky. Nakonec se ještě prosadil Šícha, který stanovil závěrečné skóre.

45:00

44:48
    Letohrad se dostal k jediné střele za celou třetinu. Jirotku nyní prozkoušel Štefka.

44:08
    Kudela nezpracoval balonek od svého spoluhráče. To ho nakonec nemusí mrzet. Kladno pohodlně kráčí pro tři body.

43:51
    Z týmu Letohradu vyloučen na dvě minuty Vychytil za napadení.

42:48
    Schnabel nyní nedokázal usměrnit míček za bezmocného Šimaru. Schnabel byl natolik překvapen volným prostorem, že mu míček sklouzl po holi.

42:04
    Pražák se snažil natlačit před Šimaru a čekal na přihrávku. O nahrávku se pokoušel Čermák, ale nakonec mu míček utekl.

41:42
    Noskova střela zablokována a míček opět končí mimo hrací plochu.

40:29
    Štěpánik nyní odehrál míček před Halbrštátem. Ten se snažil vybojovat míček. Nakonec, ale je na míčku opět Kladno. Letohradu se nedaří vůbec vystřelit na Jirotku. Za poslední deset minut nemusel Jirotka vůbec zasahovat.

40:01
    Soukup nyní podržel míček pro své spoluhráče a Letohrad je stále zatlačen ve své obranné třetině.

39:52
    Nyní se bude vhazovat po levici Šimary.

39:28
    Malík nyní nedokázal vyhodit míček na zakázané uvolnění a Kladno je stále nastěhované před brankou Šimary.

38:40
    Letohraský Grund ztratil hůl a málem z toho byla branka. Jenže Kladno se vůbec nemohlo dostat do střelecké pozice.

37:13
    Kladno vstřelilo branku díky Šrámkovi, ale pro dosažení branky rukou gól neplatí.

37:07
    Nosek nyní úřadoval před Šimarou. Friml si ho nepohlídal a tak mohl Nosek nadvakrát prozkoušet brankáře Letohradu. Šimara pohodlně chytá.

36:12
    Nosek se získaným balonkem se snažil vypálit na Šimaru. Vše zastavili rozhodčí pro postavení mimo hru.

36:01

35:31
    Letohrad se vůbec nesoustředí na hru. Vůbec se mu nedaří se usadit v pásmu.

Ondřej Boháč

Branky a nahrávky: 11. Grund (Lux, Friml), 17. Protzner (Halbrštát) – 19. Štěpánik, 20. Špaček (Pražák), 20. Kudela (Nosek), 21. Hnízdil, 33. Šícha (Soukup, Hnízdil)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Friml, Košťál, Malík, Urban, Furik, Halbrštát, Protzner, Kormunda, Minařík, Štefka, Grund, Lux, Mlejnek, Fajfr, Vychytil.
    HBC Kladno: Jirotka – Dědič, Kudela, Soukup, Pospíšil, Nedvěd, Čermák, Hnízdil, Štěpánik, Špaček, Šrámek, Nosek, Pražák, Schnabel, Kohout, Šícha.

Rozhodčí: Kettner, Záhora