Vítkovice – Pardubice 4:5 (po pr.) | Sparta – Chodov 6:9 (kon.) | Bohemians – Tatran 1:5 (kon.)
Kladno – Ostrava 4:7 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
BA SOKOLI Pardubice
Neděle 10.11.2013, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga

Dnešní utkání ovládli hráči Pardubic, kteří zvítězili díky Martinu Zozulákovi v prodloužení. Ode mne je to vše, přeji Vám krásný zbytek neděle a u dalších online přenosů opět na počtenou! (19:04:31)

Střely na branku celkem:

Vítkovice – 27; Pardubice – 17.

65:00

63:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak tenhle gól si Vítkovice za rámeček nedají. Přestože domácí měli jasnou převahu, tak se dostal do zakončení MARTIN ZOZULÁK. Ten dorazil vlastní střelu za záda Lukáše Součka a zajišťuje svému týmu dva body. Asistence: Ivo Teichman.

62:24
    Pardubicím se nedaří dostat z podtlaku.

62:00
    Hosté čekali za svou brankou, až je budou soupeři napadat.

60:55
    Levínský se blýskl zákrokem levou nohou. U míčku však zůstávají stále domácí.

60:26
    Ihned po vhazování se do útoku tlačí domácí.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině:

Vítkovice – 7; Pardubice – 4.

Ani po základní hrací době není rozhodnuto. Na řadu přichází prodloužení. Jestliže se nepodaří rozhodnout o vítězi ani v dalších pěti minutách, proběhnout samostatné nájezdy.

Prodloužení začne přibližně v 18:59.

60:00

59:21
    Trenér Vítkovic zřejmě dal svým hráčům pokyny, jak zahrát poslední minutu třetiny.

59:07
    Timeout 1.SC WOOW Vítkovice.

59:01
    Odpočítává se poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Na hřišti vidíme velmi tvrdé souboje. Rozhodčí prozatím nevylučují.

58:20
    Hájek mohl rozhodnout střelou do odkryté branky, jenže minul!

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 6. Hubálek (Koňařík), 25. Bräuer (Hájek), 26. Hrubý (Brus), 51. Hubálek (Hájek) – 4. Bahník (Chmelař), 21. Burian (Ďopan), 34. Zozulák (TS), 47. Zozulák, 64. Zozulák (Teichman)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) – Hrubý, Jankulár Petr, Brus, Žák, Heczko, Oborák, Žydel, Šebesta, Mojžíšek, Koňařík, Jelínek, Hájek, Bräuer, Hubálek, Veltšmíd, Jastřembský, Jankulár Pavel, Matúš
    BA SOKOLI Pardubice: Levínský (Tvrdý) – Raiter, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula