Olomouc – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.) | Jihlava – Táborsko 1:2 (kon.)
Sparta – Příbram 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 6:0 (kon.)
Pardubice – Slavia 1:5 (kon.) | Ostrava – Znojmo 4:1 (kon.) | Varnsdorf – Jablonec 2:7 (kon.)
FK Pardubice
1:5 (0:2)
SK Slavia Praha
Pondělí 11.11.2013, 14:00 • Areál Ohrazenice, Pardubice. • Juniorská liga

Slavia nakonec dokonala to, k čemu v prvním poločase našlápla. Pardubice sice připravily soupeře brankou Knotka o sérii bez inkasované branky (trvala 640 minut), ale jejich vzepětí trvalo jen několik minut. Pak totiž opět na rozdíl dvou branek zvýšil Čepelák a hosté už si nenechali výhru vzít, v závěru navíc přidali dvě branky. To je z Ohrazenic vše, hezký zbytek dne! (15:56:03)

90
    Slavia právě vstřelila branku!
    Při druhém pokusu už se JAKUB ZÁMEČNÍK trefil přesně. Střídající hráč dostal pěkný pas mezi obránce, kličkou si položil Ptáčka a pak pohodlně do opuštěné branky uzavřel gólový účet zápasu.

87
    Centr před branku nedokázal usměrnit mezi tři tyče Zámečník.

84
    Hosté asi definitivně rozhodují o majiteli tří bodů. Opět po standardní situaci se prosadil důrazný PETR KOLAŘÍK, který lehce tečoval letící míč za Ptáčkova záda.

83
    Jakub Zámečník střídá Josefa Bazala.

81
    Čepelák razantně ukončil pardubickou euforii po vstřelené brance a opět se hraje na útočné polovině Slavie.

79
    A už je zase vše při sterém. Po rohu zůstal před brankou kapitán Slavie MAREK ČEPELÁK a pokračující akci zakončil přesnou střelou k tyči.

77
    Bazal prohrál běžecký souboj se Strouhalem, kterého navíc poté zezadu fauloval.

75
    Změnit trend posledních minut mohl Bazal, který na vápně obral o míč Křivku a prudkou ranou jen těsně netrefil.

73
    Domácí po vstřelené brance dokonale ožili, dominance Slavie je kdesi v dáli.

72
    Kopecký přetlačil váhajícího Slávistu a pak málem připravil střeleckou pozici pro Prokopce.

70
    Po přímém kopu zakončoval Kolařík, avšak o metr minul branku.

69
    Domácí kapitán Prokopec vidí žlutou kartu za faul na hranici vápna.

67
    Už to jsou opět Slávisté, kdo diktuje tempo hry.

64
    Ondřej Pleskot střídá Jiřího Růžičku.

62
    František Liška nahradil střelce dvou branek Davida Škutku.

62
    Jan Peterka vystřídal Martina Hurku.

62
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí nečekaně ukončují sérii Slavie bez inkasovaného gólu. Prakticky v první šanci se objevil po Prokopcově přihrávce MICHAL KNOTEK a sám před Řehákem nezaváhal.

David Záruba

Branky: 62. Knotek – 2. Škutka, 41. Škutka, 79. Čepelák, 84. Kolařík, 90. Zámečník

Karty:   69. Prokopec (PCE) – 77. Bazal (SLA)

FK Pardubice: Ptáček – Fidler, Čáp, Knotek, Křivka – Jiří Růžička (67. Pleskot), Hron, Prokopec, Strachota (35. Strouhal) – Kopecký, T. Jelínek (46. Čihař).
    Náhradníci: Strouhal, Pleskot, Němeček, Čihař.

SK Slavia Praha: Řehák – Herc, Čepelák, Kolařík, Čonka – Šimeček, Verner, Hrubý, Bazal (83. Zámečník) – Škutka (62. Liška), Hurka (62. Peterka).
    Náhradníci: Bejbl, Zákostelský, Peterka, Vondráček, Zámečník, Liška, Soukup.

Rozhodčí: Kubr – Kovařík, Vodrážka.