Jaroslavl – Petrohrad 2:0 (kon.) | Mytišči – Čerepovec 3:2 (3:2 po s.n.)
Atlant Mytišči
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 14.11.2013, 16:30KHL

Nakonec je bod navíc pro domácí Mytišči asi spravedlivý, po celé utkání měli k vítězství blíže a dvakrát vedli, ale hosté svou bojovností dokázali vyrovnat a vydřít remízu. Atlant Mytišči tedy vítězí nad Čerepovcem 3:2 po samostatných nájezdech. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:06:16)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Atlant Mytišči.
    Rozhodující nájezd nakonec proměnil JURIJ TRUBAČJOV.

Ovšem Berdnikov také proměňuje svůj nájezd a stav je znovu vyrovnán 2:2.

Kolcov prostřelil Štěpánka a domácí se ujímají vedení.

Videll našel recept na Galimova a srovnává stav nájezdů na 1:1.

Ani Haataja neproměňuje svůj pokus.

Zemčenko na druhé straně úspěšný nebyl.

Trubačov proměňuje a domácí vedou.

Samostatné nájezdy začínají.

Za malou chvíli začnou samostatné nájezdy, které rozhodnou o vítězi dnešního klání.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:06
    Kdepak, nevypadá to, že by nám prodloužení mohlo nabídnout nějakou zajímavější akci. Obě mužstva vypadají, že vyčkávají na samostatné nájezdy.

61:45
    Domácí drží útočnou třetinu.

60:58
    Začátek prodloužení je velmi opatrné, ostatně stejně jako poslední minuty ve třetí třetině.

60:01

Ani třetí třetina nerozhodla a tak budeme svědky prodloužení, případně samostatných nájezdů.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 9. Engqvist (Arťuchin, Haataja), 42. Haataja (Trubačjov, Aťjušov), rozh. náj. Trubačjov – 20. Berdnikov, 48. Berdnikov (Jevsejenkov)

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Rukavišnikov, Petrov, Novopašin, Batyršin, Velikov, Dyblenko, Atjušov – Michnov, Engqvist, Haataja – Jašin, Kablukov, Kolcov – Trubačov, Kopytin, Gluchov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov, Ševčenko.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Grigorjev) – Stasenko, Andersen, Laakso, Čáslava, Kiselevič, Svijazov, Jevsejenkov – Kuvajev, Berdnikov, Kazakovcev, Bušujev, Videll, Gimbatov, Nikontsev, Gogolev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Bučněvič, Dědunov.

Rozhodčí: Baluska, Vasiljev – Michel, Šichanov