Maďarsko – Albánie 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Švýcarsko 0:2 (kon.) | Slovensko – Nizozemsko 2:2 (kon.)
Skotsko – Gruzie 1:1 (kon.) | Bosna – Španělsko 1:6 (kon.) | Anglie – Finsko 3:0 (kon.)
Francie – Arménie 6:0 (kon.) | Itálie – Sev. Irsko 3:0 (kon.)
Slovensko
2:2 (1:0)
Nizozemsko
Čtvrtek 14.11.2013, 20:15Kvalifikace ME U21

Je za námi utkání utkání kvalifikace o mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let mezi Slovenskem a Nizozemskem. Sledovali jsme velice zajímavé utkání dvou celků, které budou usilovat o postup. S konečnou remízou budou spokojenější hosté, protože závěr poločasu dohrávali o deseti. (22:24:55)

90+5
    Již se blíží úplný konec zápasu, hraje se na polovině hřiště.

90+3
    Hosté hrají i v deseti hodně aktivně a snaží se zabojovat o vítězný gól. Nedá se říci, že by byli domácí proti deseti lepším týmem.

90+1
    Druhý poločas se bude ale nastavovat ještě o dlouhých šest minut.

90
    Domácí dnešní zápas již asi neobrátí. Snaží se, jenže do šancí se nedostávají.

89
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Mészáros, přichází Lobotka.

89
    Další střelecký pokus si připsal Promes, domácí brankář si připsal další zákrok.

88
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Trindade de Vilhena, přichází Klaassen.

87
    Závěr zápasu se hraje na polovině domácího celku, hráči Slovenska se dostávají pod tlak.

86
    Centr do vápna posílal Trindade de Vilhena, domácí ale dokázali míč odvrátit mimo vápno.

86
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Maher, přichází Kongolo.

85
    Do velké šance se dostal Maher, jeho střelecký pokus byl zblokovaný na roh.

83
    Domácí se snaží zabrat, jenže v přemíře snahy často faulují a nemohou se dostat do šancí.

82
    Malec se pokoušel ranou zpoza vápna překonat brankáře, míč ale poslal nad bránu.

81
    Boëtius fauloval Ňinaja a rozehrávat budou domácí.

80
    Domácí tedy mohou hrát deset minut v početní výhodě. Uvidíme, zda dokáží s výsledkem ještě pohnout.

79
    Locadia opustil trávník na nosítkách. Červené kartě stejně neušel a hosté budou pokračovat v deseti.