Belgie – Kolumbie 0:2 (kon.)
Belgie
0:2 (0:0)
Kolumbie
Čtvrtek 14.11.2013, 21:00 • Stadion krále Baudouina, Brusel • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:54:11)

Dnešní utkání se rozhodlo ve druhém poločase, kdy se dvakrát prosadili hosté. Nejprve dostal Kolumbii do vedení v 51. minutě Falcao, poté, přesněji po patnácti minutách, zvýšil vedení hostů Ibarbo, který se blýskl povedenou střelou uvnitř pokutového území soupeře. Belgičané, kterým patřil první poločas, neměli v tom druhém zdaleka takovou převahu, naopak, hosté často podnikali nebezpečné protiútoky do "pootevřené" obrany soupeře a nakonec se zasloužené radují z vítězství.

90+4
    Hraje se již čtvrtá minuta nastaveného času, rozhodčí si dává se závěrečným hvizdem doslova "na čas".

90+3
    Mignolet bude moci vykopávat po nepřesném pasu hostů.

90+2
    Střela Axela Witsela letí daleko mimo branku.

90+1
    Lukaku se již dostal s míčem za postranní čáru, hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.

90
    Je tu poslední minuta tohoto utkání, i když je asi zřejmé, že sudí bude určitě nastavovat. Hosté stále drží svkělé, dvoubrankové, vedení.

88
    Ibarbo se dostává k míči ve vápně Belgie, v běhu posílá míč pouze vedle branky soupeře.

87
    O míč se nyní bojuje převážně ve středu hřiště.

85
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Sánchez, přichází Mejía.

83
    Následuje rohový kop Belgie, bez ohrožení branky soupeře.

83
    Mertens v obrovské šanci, po jeho střele z levé strany se míč odráží od tyče!

82
    Domácí se ubránili a sami nyní zaútočili.

81
    Rohový kop pro Kolumbii z pravé strany.

80
    Domácí měli výhodu velmi dobré standardní situace, ale ani tentokrát se síť za Mignoletem nerozvlnila.

80
    Arias fauluje Bentekeho přímo na hranici pokutového území a dostává za tento skluz žlutou kartu.