Třinec – Kladno 2:3 (kon.) | Zlín – Sparta 4:5 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Slavia 5:4 (kon.)
Vítkovice – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
HC Kometa Brno
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 15.11.2013, 18:00 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

52:58
    Šance pro domácí. Kuska zahákoval ve středním pásmu Petr Kuchta a je vyloučen na dvě minuty.

39:28
    Poslední příspěvek už neplatí, vrátka od trestné lavice hostí se opět otevírají. Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen Kulhánek.

37:07
    Silvester Kusko uháněl sám na Pechka a byl při tom seknut Součkem. Ten odjíždí na trestnou lavici, byť možná mohl sudí Blecha nařídit i trestné střílení. Každopádně Kometa má šanci před druhou sirénou vstřelit kontaktní branku.

32:10
    Tak jsem to zakřikl. Za vražení na hrazení je na dvě minuty vyloučen domácí Matyáš Mytiska.

29:05
    Opět se mění počet hráčů na ledě. Mladá Boleslav jde na dvacet pět sekund do tří proti čtyřem. Za napadení je vyloučen Kupka.

28:32
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Jakub Zbořil je za zásah do oblasti hlavy a krku vyloučen na dvě plus deset minut.

27:30
    První početní převaha Komety. Boleslav totiž hrála v šesti. Trest odpyká Lukáš Volf.

21:18
    Poprvé se vylučuje. Domácí kapitán Sedlák je trestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 42. Raška (Beneš, Jenyš), 47. Jenyš (Raška, Kunce), 65. Cívka (Raška) – 22. Souček (Volf, Kuchta), 35. Volf (Kuchta)

HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) – Cívka, Mytiska, Štancl, Sedlák (C), Zbořil, Vlček, Vojáček, Vágner – Klaus, Kozel, Račický, Raška, Kunce, Kusko, Beneš, Jenyš, Král, Boltvan, Grünwald, Ondráček.
    Trenér: Pavel Pazourek.

BK Mladá Boleslav: Pechek (Ašenbrenner) – Lobo, Souček, Kulhánek, Kurka, Bernad (C), Šťáva, Nedbal – Byakov, Ďurač, Zajíc, Chvátal, Podsedníček, Suchan, Frolík, Volf, Kotala, Smrčka, Sonnek, Kuchta.
    Trenér: Tomáš Potěšil.

Rozhodčí: Blecha – Měkýš, Pospíšil