Olomouc – Slavia 25:39 (kon.) | Poruba – Písek 28:16 (kon.) | Jindř. Hradec – Zlín 21:23 (kon.)
DHC Sokol Poruba
28:16 (13:8)
Sokol Písek
Sobota 16.11.2013, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

Poruba po zásluze vítězí o dvanáct branek, Písek se ovšem nemá za co stydět a až do druhé třetiny zápasu byl vyrovnaným soupeřem. Pak ovšem Poruba navýšila náskok a s přehledem si došla pro dva body. Příjemný podvečer z Víceúčelové haly v Ostravě-Přívoze vám přeje Tomáš Martínek. (19:26:58)

60
    Konec zápasu. (28:16)

60
    V poslední sekundě ještě ze standardní situace upravila skóre Nikola Šichmanová. (28:16) (28:16)

59
    Poslední minuta zápasu. (28:15) (28:15)

58
    Další gól blonďaté útočnice s číslem deset. Hrbková přidává branku číslo osmadvacet. (28:15) (28:15)

58
    Michela Hrbková trestá nedisciplinovanost Písku. Poruba vede o dvanáct branek. (27:15) (27:15)

57
    Branka Pavly Poznarové a navíc dvě minuty pro Dagmar Kalčíkovou. Písek je na palubovce jen se čtyřmi hráčkami v poli. (26:15) (26:15)

57
    Další trest pro Jitku Kutlvašrovou a Písek bude hrát ve dvojnásobném oslabení a to celou jednu minutu. (25:15) (25:15)

56
    Dvouminutový trest pro Terezu Chovancovou. Písek bude hrát přesilovou hru. (25:15) (25:15)

55
    Sabina Bártová v brance nechytila samostatný únik Veroniky Malé a Písek snižuje. (25:15) (25:15)

54
    Chvilková branková odmlka končí šest minut před koncem. Michaela Hrbková zvyšuje náskok na jedenáct gólů. (25:14) (25:14)

52
    Neúspěšná akce Písku a na druhé straně trestá Pavla Poznarová. Poruba naráz odskakuje na rozdíl deseti branek. (24:14) (24:14)

52
    A opět Michaela Hrbková, ta se prosadí snad z každé pozice. (23:14) (23:14)

51
    Poprvé v zápase se prosazuje Alena Lešková a domácí tým tak vede o osm branek. (22:14) (22:14)

51
    Svižná střela Michaely Součkové přináší snížení stavu. (21:14) (21:14)

50
    Další rychlá branka Poruby v podání Petry Adámkové. A navíc dvě minuty pro hostující Bubeníkovou. (21:13) (21:13)

50
    S přehledem uklízí míč obloučkem za Brožovou domácí Alžbeta Rechtorisová. (20:13) (20:13)

49
    Kouč hostí Jan Slavík ještě zkouší nabudit své svěřenkyně time-outem. (19:13) (19:13)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová – Šteffanová, Mýlková, Lešková, Tomašechová, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Chovancová, Poláchová, Bělohoubková, Révajová. Trenér: Ján Beňadík.
    Sokol Písek: Stojarová, Brožová – Boorová, Keslerová, Součková, Michková, Königová, Dolejšová, Černá, Bubeníková, Kutlvašrová, Cyprysová, Šichmanová, Kalčíková, Malá. Trenér: Jan Slavík.

Rozhodčí: Luboš Pavlíček, Rostislav Tokoš