Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:4 (kon.) | K. Vary – Třinec 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:1 (1:0 po s.n.) | Litvínov – Sparta 2:3 (kon.)

59:30
    Ručinského střela od modré tečována mimo.

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Domácí bez brankáře!

58:47
    Po nahození Jánského to zkusil Lukeš, ale z úhlu minul.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty utkání. Sparta ovládla ledovou plochu a nepůjčuje domácím kotouč.

56:15
    Hübl se pustil mezi 2 obránce a domácí se dožadují další přesilovky po jeho pádu. Marně a zbytečně.

55:18

55:10
    Litvínov se v přesilovce nedostal do pásma.

54:45
    Forman dojel vyhozený puk a zaměstnává Zemana za brankou.

53:18
    Domácím svitla naděje. Budou hrát přesilovou hru, když na 2 minuty za hákování Hübla odchází Sičák.

51:08
    Sparta právě vstřelila branku!
    Na modré čáře Šlégr nezastavil ujíždějícího IVANA RACHŮNKA a ten zakončil střelou z pravého kruhu těsně podél betonu. Sparta dokonává obrat. Asistence: Lukáš Klimek, Vladimír Sičák.

50:41

49:50
    Domácí mají paradoxně v oslabení volnější ruce, když mohou konečně vyhazovat puky přes všechny čáry. Navíc se po podařeném vyvezení dostal ke střele Lukeš.

48:41
    Posmyk je vyloučen na 2 minuty za pád pod nohy a tlak Sparty pokračuje.

48:13
    Zhruba ve stejném okamžiku, kdy Česko obhájilo Davis Cup se Spartě podařilo završit stíhací jízdu a stav je tedy opět nerozhodný. Litvínov doplatil na svou zataženou hru.

47:16
    Francouz neudržel střelu Tona z mezikruží a JAROSLAV HLINKA měl lehkou úlohu, když puk na brankovišti pouze zasunul do sítě. Asistence: Petr Ton, Tomáš Rolinek.

44:40
    Piroš nezakončil na brankovišti přesně.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 2. Piroš (Rosa, Černý), 6. Hübl (Lukeš, Jánský) – 25. Hlinka (Ton), 48. Hlinka (Ton, Rolinek), 52. Rachůnek I. (Klimek, Sičák)

HC VERVA Litvínov: Francouz – Stříteský, Zeman, Gula, Šlégr, Posmyk, Kousalík – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Ručinský – Rosa, Piroš, J. Černý – Majdan, Jurčík, Pšurný.
    HC Sparta Praha: Pöpperle – Pilař, Piskáček, Švrček, Sičák, Philipp, Kubát – Hrbas – P. Ton, J. Hlinka, Rolinek – Kumstát, Pech, Buchtele – Klimek, Přibyl, I. Rachůnek – Forman, Simon, T. Rachůnek

Rozhodčí: Fraňo, Wágner – Komárek, Ondráček