Hr. Králové – Krkonoše 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 6:5 (kon.)
6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
HC Krkonoše
Neděle 17.11.2013, 12:00Liga juniorů

Děkuji Vám za pozornost a někdy příště u dalších online přenosů. (14:07:19)

A Máme tu konec zápasu. Třetí třetina zřejmě patřila mezi ty nejnudnější, Královští lvi si vytvořili několik zajímavých šancí, z kterých nakonec vytěžili pouze jedinou branku. Krkonoše pouze již nahazovaly puk, svými občasnými střelami zápas nezdramatizovaly a domácí si tak zřejmě zaslouženě odnáší z ledu výhru 6:1. Konec zápasu byl okořeněn několika libovými hity na obou stranách.

60:00

59:22
    Daniel Klemenc se dostal k zajímavé šanci, nejprve střílel z mezikruží a následovně dorážel u branky, přičemž hostujícího gólmana trefil do hlavy.

58:23

56:23
    Jan Kulhánek (HKR) si půjde odsedět dvě minuty za držení.

55:12
    Hradec právě vstřelil branku!
    První gól třetí třetiny. Krásnou akci Hradce završil MARTIN BARTOŇ, který dostával puk z mezikruží od Klemence, k jemuž se puk dostal od Drahomíra Jebavého z rohu obranného pásma. Asistence Klemenc, Jebavý.

53:58
    Krkonoše zahájili protiútok, svými dvěma nebezpečnými střelami nastřelili pouze vnější tyče.

52:28
    Tomáš Půlpán (HRK) střílel z levého kruhu, golfovou střelu Abrhám zneškodnil vyrážečkou.

51:00
    Domácí hrají v plném počtu.

50:09
    Kozák (KRK) střílel z mezikruží, nicméně svoji šanci neproměnil.

49:00
    Krkonoše si zahrají přesilovku, dvouminutový trest si odpyká Martin Matějíček.

48:01
    Lvi tlačí neustále v útoku, nedaří se jim zatím vystřelit.

46:53
    Domácí znovu v útoku, akci Josefa Wolfa však zastavilo postavení mimo hru.

45:33
    Krkonoše pohrozily menším kolotočem, Veselý si s konečnou střelou poradil.

45:22
    Lukáš Bezděk rozdal krásný hit svému protihráči, vhazuje se u hradecké klece.

44:02
    Zakázané uvolnění Hradce. Krkonoše prozatím vyhazují puky z obranného pásma, Lvi nadále tlačí u brány Abrháma.

42:55
    Klemenc (HKR) zkoušel z rohu naslepo nahrát před bránu, tam se objevil Hlavatý, který nakonec na nahrávku nedosáhl.

42:34
    Kozák (KRK) střílel z mezikruží, jeho střelu Veselý zachytil.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 10. Procházka (Bartoň, Suk), 14. Kastner (Šeps, Wolf), 16. Bartoň (Půlpán), 28. Kastner (Šeps), 29. Procházka (Bartoň), 56. Bartoň (Klemenc, Jebavý) – 17. Urban

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Bernart) – Bezděk, Suk, Procházka, Půlpán, Žemlička, D. Souček, Rejl, Šeps, Bartoň, Wolf, Klemenc, Novotný, Tvrdík, Hlavatý „C“, Ouzký, Kulhánek, Skála, Jebavý, Matějček, Stoilskij, Kastner.
    HC Krkonoše: Abrahám (Exner) – Havel, Kadavý, L. Souček, Plíšek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar „C“, Smékal, Krsek, Urban, Dufek, Vencl.