Chomutov – Ústí n/L 11:1 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 2:6 (kon.) | Berani Zlín – Kometa Brno 3:0 (kon.)
Hr. Králové – Písek 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Plzeň – Sparta 7:6 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 6:3 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 3:8 (kon.) | Slavia – Jihlava 3:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 4:1 (kon.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Královští lvi Hradec Králové
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
IHC Králové Písek
Pátek 22.11.2013, 16:30 • Zimní stadion Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu

Konec zápasu. (18:50:46)

V samostatných nájezdech zvítězil tým IHC Písek.
    Jako jediný svůj nájezd proměnil hostující PATRIK ŠUHAJ a Písek si tak odváží bonusový bod za vítězství v nájezdech.

Za domácí mohl odpovědět hronek, neproměnil však.

Patrik Šuhaj proměňuje svůj nájezd.

Druhý v pořadí se k nájezdu za Hradec rozjel Malík, nastřelil pouze tyč!

Za hosty neproměnil Koutenský.

Jako první jel svůj nájezd domácí zahradník, neproměnil však.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Další lehký zákrok si připsal hostující Fogl.

62:54
    Drašnar se nyní prezentoval tvrdou střelou z prostoru mezi kruhy, ovšem napálil jen Fogla.

62:30
    Máme za sebou půlku prodloužení ve kterém sledujeme tak jako v celém zápase spíše bojovný hokej.

61:15
    Do šance se probíjel domácí Hronek, avšak jeden z hostujících obránců ho stihl dojet a o kotouč ho připravit.

60:39
    Vypadá to, že oba týmy spíše vyčkávají a nechtějí udělat chybu.

60:01

Třetí třetina nám také rozuzlení zápasu nepřinesla, bude tedy následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:38
    Ofsajd Hradce.

59:09
    Chalupa se dostal do šance, když se zjevil sám před Foglem, ale vsítit nedokázal.

Martin Matuška

Branky a nahrávky: 16. Miškář (Drašnar) – 2. Pixa (Duchoň, Marcilis), rozh. náj. Šuhaj

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Vomáčka) – Voříšek, Havránek, Luštinec, Veselý, Čech, Faltýnek – Hofman, Gančařík (C), Hronek – Chalupa, Zahradník, Malinský – Šeda, Miškář, Drašnar – Malík. Trenér: Vladimír Kostka
    IHC Králové Písek: Fogl (Petřík) – Červinský, Turek, Šergl, Kadlec, Koutenský, Hanus, Radoš, Sentenský – Klas, Bárta, Šuhaj – Bendařík, Rod, Pokorný – Duchoň, Pixa, Marcilis (C) – Skala Trenér: Roman Heindl