Partizánske – Michalovce 26:26 (kon.) | Jindř. Hradec – Poruba 22:32 (kon.) | Most – Olomouc 34:16 (kon.)
HK Slavia Partizánske
26:26 (12:11)
Iuventa Michalovce
Pátek 22.11.2013, 18:00 • ŠH Partizánske • Interliga ženy

Veľmi kvalitné stretnutie WHIL medzi Partizánskym a Michalovcami sa skončilo zaslúženou remízou. Domáce vyhrali polčas o gól 12:11. V druhom polčase bol stav 17:13, ale Iuventa dokázala vyrovnať v polovici druhého polčasu na 18:18. Michalovčanky v ďalšom priebehu sa dostali aj do vedenia 22:24 v 54. min. Domáci celok však v poslednej sekunde dokázal vyrovnať na konečných 26:26. Najlepšími strelkyňami zápasu boli: Klaudia Michnová 10, Andrea Kertészová 5 – Tatiana Trehubová 9/2, Marianna Rebičová 8. (19:31:50)

60
    Druhý poločas skončil. (26:26)

60
    V poslednej sekunde Andrea Kertészová vystrelila na Luciu Gubíkovú, ktorá si loptu zrazila do brány. (26:26). (26:26)

60
    Marianna Rebičová strelila svoj siedmy gól v druhom polčase a Iuventa vedie 8 sekúnd pred koncom o gól a domáci tréner reaguje oddychovým časom. (25:26) (25:26)

60
    Ján Packa si vzal 20 sekúnd pred koncom oddychový čas. (25:25) (25:25)

59
    Klaudia Michnová vyrovnala sedem metrovým hodom. (25:25) (25:25)

59
    Následne z protiútoku sa presadila Mária Holešová. (24:25) (24:25)

59
    Andrea Kertészová minula šibenicu brány hostí. (24:24) (24:24)

57
    V domácej bráne Katarína Škvareninová predviedla úspešný zákrok. (24:24) (24:24)

56
    Klaudia Michnová sa presadila deviaty raz a vyrovnala stav stretnutia. Záver bude ešte zaujímavý. (24:24) (24:24)

55
    Samostatný únik využíva Klaudia Michnová. (23:24) (23:24)

54
    V oslabení sa presadila Marianna Rebičová. (22:24) (22:24)

54
    Dve minuúty dostáva Wolingorová. (22:23) (22:23)

54
    Miriama Šimáková nová posila Partizánskeho znížila stav na rozdiel gólu. (22:23) (22:23)

53
    Tatiana Trehubová zvyšuje na dvojgólový rozdiel prospech Michaloviec. (21:23) (21:23)

53
    Michalovce sa presadili dvakrát, ale ani jeden gól neplatil. (21:22) (21:22)

51
    Iuventu do vedenia posielala momentálne najlepšia na ihrisku Marianna Rebičová. (21:22) (21:22)

50
    O vyrovnanie sa na začiatku 50. min. postarala Marianna Rebičová. (21:21) (21:21)