Partizánske – Michalovce 26:26 (kon.) | Jindř. Hradec – Poruba 22:32 (kon.) | Most – Olomouc 34:16 (kon.)
HK Slavia Partizánske
26:26 (12:11)
Iuventa Michalovce
Pátek 22.11.2013, 18:00 • ŠH Partizánske • Interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

V desiatom kole hádzanárskej WHIL sa stretnú HK DANLOG Partizánske a Iuventa Michalovce.

V priebežnej tabuľke sú domáce Partizánske na piatej priečke, keď z 8 zápasov získali 12 bodov. V doterajšom priebehu sa tešili šesťkrát z výhry a v dvoch prípadoch odchádzali ako porazené. V poslednom kole vyhrali na palubovke Písku o deväť gólov 22:31.

Michalovce sú spoločne s trojicou mužstiev Slávia Praha, Most a Šaľa na čele so 14 bodmi, Len hráčky Slávie a Šale majú o jeden zápas v tabuľke viacej. Iuventa má z 8 kôl na konte sedem výhier a jednu prehru. Naposledy na domácej palubovke zdolali o 30 gólov Senec 44:14.

Vzájomná bilancia oboch družstiev je lepšia pre východniarky, ktoré z posledných piatych stretnutí vyhrali všetky.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Partizánske si v úvodnej minúte vybojovali 9m hod. (0:0) (0:0)

2
    Žltú kartu dostal Geričová. (0:0) (0:0)

Prvý gól sa podarilo streliť domácemu celku. autorka gólu je Michnová. (1:0) (1:0)

3
    Iuventa dlho nečakala na odpoveď a z rýchlej kontry vyrovnala Trehubová. (1:1) (1:1)

3
    Dominika Horňáková dostáva po pol minúte od vyrovnania po rýchlom brejku do vedenia. (1:2) (1:2)

5
    Do dvojgólového vedenia posiela Iuventu Marianna Rebičová. (1:3) (1:3)

7
    Rebičová je napomenutá po faule na Michnovú žltou kartou. (1:3) (1:3)

8
    Klaudii Michnovej sa podarilo stiahnuť vedenie Michaloviec na rozdiel jedného gólu. (2:3) (2:3)

8
    Szöllösiová sa dokázala presadiť, ale pomáhala si faulom. Rozhodcovia gól neuznali. (2:3) (2:3)

8
    Ešte v tej istej minúte Terézia Szöllösiová opäť zvyšuje stav stretnutia na rozdiel dvoch gólov. (2:4) (2:4)

9
    Szöllösiová je pri chuti a dáva už na rozdiel troch gólov. (2:5) (2:5)

10
    Na druhej strane sa podarilo skorigovať domácej Silvii Ščasnej. (3:5) (3:5)

11
    Silvia Ščasná sa presadila po druhý raz v zápase a už je to len o jeden gól. (4:5) (4:5)

12
    Svoj druhý gól v zápase strelila aj Terézia Trehubová. (4:6) (4:6)

13
    Ďalšie napomenutie žltou kartou dostáva Dominika Horňáková. (4:6) (4:6)

14
    Kontruje Zuzana Hollá a opäť je to len o jeden gól. (5:6) (5:6)

14
    Patrícia Wolingerová však Michalovce posiela opäť do vedenia o dva góly. (5:7) (5:7)

14
    Aj domáca Zuzana Hollá dostáva žltú kartu. (5:7) (5:7)

15
    Klaudia Michnová pridáva svoj tretí gól v zápase a znížila na rozdiel jedného gólu. (6:7) (6:7)

15
    Rovnáká hráčka. Klaudia Michnová vyrovnáva stav. (7:7) (7:7)

17
    Ďalšia žltá karta Simony Sýkorovej. (7:7) (7:7)

17
    Selma Blažeková dostáva DANLOG do vedenia. (8:7) (8:7)

19
    Klaudia Michnová pridáva svoj piaty gól v zápase a Partizánske vyhrávajú rozdielom dvoch gólov. Iuventa nedala gól už 6 min. (9:7) (9:7)

19
    Ako prvá dostáva dvoj minutý trest Simona Sýkorová (Danlog). (9:7) (9:7)

20
    Tatiana Trehubová znížila v presilovke z 7m hodu. (9:8) (9:8)

20
    Na konci 20. min vyrovnala Dominika Horňáková. (9:9) (9:9)

21
    Aj Iuventa bude hrať v oslabení. 2. min. dostal Tanja Kiridzičová. (9:9) (9:9)

21
    Oddychový čas aj domácej lavičky. (9:9) (9:9)

23
    Misky váh na stranu hostiek naklonila Terézia Szöllösiová. (9:10) (9:10)

25
    O vyrovnanie sa postarala v 25. min. strelou z náskoku Andrea Kertészová. (10:10) (10:10)

26
    Potom čo domáce podržala v bráne Súlovská sa na druhej stane presadila prvý gólom v zápase Simona Sýkorová. (11:10) (11:10)

26
    Kroky domáceho celku potrestala rýchlym brejkom Trehubová. (11:11) (11:11)

27
    Klaudia Michnová však svojim šiestim gólom posiela Partizánske do jedno gólového vedenia. (12:11) (12:11)

28
    Szöllösiovej gól neplatí pre prešľap na bránkovisku. (12:11) (12:11)

29
    Rýchly protiútok Hollej sa skončil gólom. Ten neplatí pre prešľap. (12:11) (12:11)

30
    Brankárke Súlovskej pomohla žrď. (12:11) (12:11)

30
    Gól Michaloviec v závere polčasu neplatí padol po klaksóne, (12:11) (12:11)

30
    První poločas skončil. (12:11)

Videli sme vedeli zaujímavý prvý polčas. Iuventa vyhrávala v 14. min o 2 góly 5:7. Následne však domáce hádzanárky šnúrou štyroch gólov stav stretnutia otočili vo svoj prospech. V 19. min. 9:7. Iuventa v prvom polčase sa ešte raz dostala do vedenia, ale domáce dievčatá si hlavne zásluhou šesť gólovej Michnovej udržali polčasové vedenie o jeden gól.

31
    Začal druhý poločas. (12:11)

31
    Prvý gól druhého polčasu padol z ruky domácej Simony Sýkorovej. (13:11) (13:11)

32
    Michalovce v útoku faulujú a prichádzajú o loptu. (13:11) (13:11)

33
    Pri signalizovanej pasívnej hre sa presadil Klaudia Michnová a domáce vedú o tri góly. (14:11) (14:11)

34
    Marianna Rebičová na druhej strane znižuje. (14:12) (14:12)

35
    Tatiana Trehubová piatym gólom v zápase znížila na rozdiel jedného gólu. (14:13) (14:13)

36
    Iuventu oslabuje na dve minúty Laura Geričová. (14:13) (14:13)

36
    Presilovku využila Andrea Kertészová. (15:13) (15:13)

37
    Pri pasívnej hre Michaloviec si Súlovská v domácej bráne pripísala úspešný zákrok. (15:13) (15:13)

38
    Partizánske vyhrávajú opäť o tri góly po presnej ruke Zuzany Hollej. (16:13) (16:13)

39
    Michalovce opäť nepochodili a Andrea Kertészová to potrestala. DANLOG vyhráva najvyšším rozdielom o štyri góly. (17:13) (17:13)

39
    Ján Packa reaguje oddychovým časom. (17:13) (17:13)

40
    Tatiana Trehubová zaznamenáva svoj šiesty gól v zápase. (17:14) (17:14)

41
    Selma Blažeková opäť dostáva Partizánske do dvoj gólového vedenia. (18:14) (18:14)

41
    Prvý gól dnes strelila aj Jelena Markovičová. (18:15) (18:15)

42
    Tatiana Trehuvová strelila siedmy gól a je to už len o dva góly. (18:16) (18:15)

43
    Simona Súlovská sa v bráne domáci zaskvela úspešným zákrokom. (18:15) (18:15)

44
    Marianna Rebičová znížila už len na rozdiel jedného gólu. (18:17) (18:17)

44
    Domáci tréner Peter Olšavský si vzal hneď oddychový čas. (18:17) (18:17)

45
    Michalovce stiahli štvorgólové manko a Mariana Rebičová vyrovnala. (18:18) (18:18)

45
    Taiana Trehubová si musí dve minúty oddýchnuť potom, čo dostala dve minúty. (18:18) (18:18)

46
    Andrea Kertészová svojim štvrtým gólom v zápase dostáva opäť Partizánske do jedno gólového vedenia. (19:18) (19:18)

47
    Trehubová sa vrátila po vylúčení a hneď sa zapísala ôsmym gólom. (19:19) (19:19)

48
    Prvý gól v zápase Natálie Szőkeovej. (20:19) (20:19)

48
    Domáce sa dlho netešili a Wolingerová vyrovnala. (20:20) (20:20)

49
    V krátkom čase Szőkeová pridala ďalší gól Partizánskeho. (21:20) (21:20)

50
    O vyrovnanie sa na začiatku 50. min. postarala Marianna Rebičová. (21:21) (21:21)

51
    Iuventu do vedenia posielala momentálne najlepšia na ihrisku Marianna Rebičová. (21:22) (21:22)

53
    Michalovce sa presadili dvakrát, ale ani jeden gól neplatil. (21:22) (21:22)

53
    Tatiana Trehubová zvyšuje na dvojgólový rozdiel prospech Michaloviec. (21:23) (21:23)

54
    Miriama Šimáková nová posila Partizánskeho znížila stav na rozdiel gólu. (22:23) (22:23)

54
    Dve minuúty dostáva Wolingorová. (22:23) (22:23)

54
    V oslabení sa presadila Marianna Rebičová. (22:24) (22:24)

55
    Samostatný únik využíva Klaudia Michnová. (23:24) (23:24)

56
    Klaudia Michnová sa presadila deviaty raz a vyrovnala stav stretnutia. Záver bude ešte zaujímavý. (24:24) (24:24)

57
    V domácej bráne Katarína Škvareninová predviedla úspešný zákrok. (24:24) (24:24)

59
    Andrea Kertészová minula šibenicu brány hostí. (24:24) (24:24)

59
    Následne z protiútoku sa presadila Mária Holešová. (24:25) (24:25)

59
    Klaudia Michnová vyrovnala sedem metrovým hodom. (25:25) (25:25)

60
    Ján Packa si vzal 20 sekúnd pred koncom oddychový čas. (25:25) (25:25)

60
    Marianna Rebičová strelila svoj siedmy gól v druhom polčase a Iuventa vedie 8 sekúnd pred koncom o gól a domáci tréner reaguje oddychovým časom. (25:26) (25:26)

60
    V poslednej sekunde Andrea Kertészová vystrelila na Luciu Gubíkovú, ktorá si loptu zrazila do brány. (26:26). (26:26)

60
    Druhý poločas skončil. (26:26)

Veľmi kvalitné stretnutie WHIL medzi Partizánskym a Michalovcami sa skončilo zaslúženou remízou. Domáce vyhrali polčas o gól 12:11. V druhom polčase bol stav 17:13, ale Iuventa dokázala vyrovnať v polovici druhého polčasu na 18:18. Michalovčanky v ďalšom priebehu sa dostali aj do vedenia 22:24 v 54. min. Domáci celok však v poslednej sekunde dokázal vyrovnať na konečných 26:26. Najlepšími strelkyňami zápasu boli: Klaudia Michnová 10, Andrea Kertészová 5 – Tatiana Trehubová 9/2, Marianna Rebičová 8. (19:31:50)

Marek Antalík

HK Slavia Partizánske: Súlovská, Škvareninová – Ščasná,Legoňová, Szokeová, Košíková, Blažeková, Kertészová, Kankulová, Horníková, Sýkorová, Michnová, Bettáková, Hollá, Šimáková. Tréner: Peter Olšavský.
    Iuventa Michalovce: Zyková, Gubíková – Karidžičová, Holešová, Markovičová, Szöllösiová, Rebičová, Geričová, Horňáková, Wolingerová, Olšavská, Trehubová, Kovaličková. Tréner: Ján Packa.

Rozhodčí: Brunovský, Čanda