Kopřivnice – FBC Start98 4:2 (kon.) | Florbal Ústí – 1. FBK Rožnov p/R 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Litvínov 6:9 (kon.)
Česká Lípa – Hattrick Brno 4:5 (1:2 po s.n.) | Paskov – Znojmo 5:6 (po pr.) | Svitavy – Královské Vinohrady 7:6 (po s.n.)

59:13
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Do dvoubrankového vedení a výhry v dnešním zápase posílá svůj tým JAN BAĎURA.

58:50
    Hosté to zkouší v šesti!

58:38
    Oddechový čas pro hosty.

58:06
    Hosté teď zavřeli soupeře a tlačí se za vyrovnáním.

56:50
    Pinďák drží domácí vedení!

54:02
    Sladkovský se ocitl sám před brankářem, ale skóre nenavýšil.

53:40
    Pinďák se blýskl skvělým zákrokem a zachránil svůj tým!

52:39

51:42
    Vikingům se zatím nedaří ohrozit branku.

50:39
    Na trestnou lavici za sekání odchází Zapadlo.

49:28
    Hosté se více tlačí na hostující půlku a žádají vyrovnání, zatím bez úspěchu.

48:20
    Tyč zvoní u Pinďákovy branky!

47:55
    K vidění je opatrný florbal z obou stran.

46:18

45:30
    Domácí zatím v pohodě brání svého soupeře.

44:18
    Jan Matúš odchází na trestnou lavici za sekání.

41:51
    Kopřivnice jde poprvé v utkání do vedení. Přesně se trefil JAN BAĎURA – 3:2! Asistence: Tomáš Sladkovský.

40:01

I druhá třetina je za námi. Nabídla nám o dost vyrovnanější florbal, z kterého vychází jasný důkaz v podobě skóre.
    Těšme se tedy, co nám nabídne třetina poslední.

40:00

39:02
    Obě mužstva teď předvádí diváku velmi vyrovnané utkání.

37:00
    Hudec zachránil svůj tým pohotovým zákrokem!

36:08
    Hosté mohli jít do vedení, když po zahrání standardní situace nastřelili pouze tyč.

34:15

33:53

32:15
    Na trestnou lavici míří také domácí Soukal za nedovolené vrážení.

31:53
    Na trestnou lavici za opakované přestupky odchází Štyler.

31:30

29:30
    Na 2+10 minut za nesportovní chování odchází domácí Ondřej Kubátko.

29:06
    Ve hře pět na pět se domácí okamžitě prosazují. Za Hudcem rozvlnil síť MARTIN NEHERA a vyrovnal stav utkání – 2:2! Asistence: Jan Baďura.

28:38

26:38
    Přesilová hra pro hosty. Lichnovský na trestnou lavici za nedovolené vrážení.

25:30
    Kopřivnice je ve druhé třetině jako vyměněná. Aktivně forčekuje.

23:40
    I Baďura to zkusil, ale taktéž neuspěl.

23:00
    Ke střelám se postupně dostal Vávra a Opatřil, ale Hudec si jejich pokusy dobře pohlídal.

22:00
    O poznání aktivněji začali domácí oproti první třetině.

20:01

První třetinu začali lépe hosté, kteří se tak dostali do dvoubrankového vedení. Domácí v polovině první třetiny zabraly a vstřelili alespoň kontaktní branku.

20:00

19:20

18:26
    Elitní formace Kopřivnice sice uzavřela soupeře na jejich polovině, ale což proto, když se jim nedaří ohrozit branku.

17:20
    Je tu první vyloučení utkání. Za bránění ve hře odchází na lavici hanby hostující Trčálek.

16:05
    Kopřivnice pomalu, ale jistě začíná svému soupeři vzdorovat. A z jasného začátku se stává vyrovnané utkání.

14:10
    Domácí mohli vyrovnat stav utkání. Na Hudce postupoval sám domácí Vávra, ale kličkou neuspěl.

13:00
    Míček stále na holích hostujících hráčů.

10:31
    Tak domácím se přeci jen povedlo vystřelit a dokonce je z toho i první branka. Autorem branky je TADEÁŠ KLEMENS – 1:2! Asistence: Michal Řeha.

09:14
    Domácím se stále nedokázali ještě ani vystřelit na Hudce.

07:09
    Start98 právě vstřelil branku!
    A hosté jdou zaslouženě do dvoubrankového vedení a už v 8. minutě utkání mají slušně zaděláno na úspěch. Přesnou trefou se blýskl PETR STEJSKAL – 0:2! Asistence: Vojtěch Trčálek.

07:00
    Domácí jasně ztrácí oproti svému soupeři, který je zatím jasné lepším celkem na palubovce.

05:55
    Trčálek postupoval sám na Pinďáka! Ze souboje vychází lépe domácí brankář.

03:40
    Hosté mohli jít do dvoubrankového vedení, kdyby se jim podařilo proměnit standardní situaci z velkého brankoviště.

02:53
    A hned v úvodu přichází první branka utkání. Po tvrdé Kropáčkově střele se k dorážce dostal TOMÁŠ VOLF a svůj úkol splnil na jedničku – 0:1. Asistence: Jiří Kropáček.

02:00
    Od začátku utkání jsou aktivnější hráči hostujícího týmu.

00:01

FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák (Kapoun) – Řeha, Sladkovský, Baďura, Nehera, Kresta, Longauer, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Klemens, Matúš Z., Matúš J.

FBC Start98: Hudec (Jirman) – Volf, Vašíček, Horálek, Svoboda, Trčálek, Štyler, Mucha, Zapadlo, Zeidler, Boubelík, Mareš, Piňos, Stejskal, Vavro, Procházka, Kropáček

Rozhodčí: Tkáč, Sýkora.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Marek Indruch

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Start98. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Klemens (Řeha), 30. Nehera (Baďura), 42. Baďura (Sladkovský), 60. Baďura – 3. Volf (Kropáček), 8. Stejskal (Trčálek)

Rozhodčí: Tkáč, Sýkora