Ostrava – Slavia 1:4 (kon.) | Varnsdorf – Příbram 1:8 (kon.) | Sparta – Jablonec 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Slovácko 1:0 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Brno – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Plzeň – Teplice 0:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 1:3 (kon.)
AC Sparta Praha
1:2 (0:1)
FK Jablonec
Pondělí 25.11.2013, 13:00 • FK Motorlet Praha, Butovická 35, Praha 5 - Jinonice - UMT • Juniorská liga

Jablonečtí již nestihli ani naposledy vystřídat. Sudí Ardeleánu totiž po odkopu brankáře Repáně ukončil utkání, ve kterém šťastnější Jablonec nakonec získal všechny body. Sparta se sice ve druhé půli zlepšila, jenže dlouho se nemohla prosadit. Paradoxně po vyloučení jabloneckého Jurči hosté zvýšili svůj náskok. Breda v závěru ještě vykřesal naději a Nový mohl z trestného kopu dokonce vyrovnat. Nestalo se a Jablonečtí tak berou další výhru. Z umělky jinonického areálu pražského Motorletu se s vámi s přáním hezkého zbytku pondělka loučí promrzlý Tomáš Nejedlo. (15:03:57)

90+2
    Martin Nový z trestného kopu těsně přestřelil branku a duel zřejmě skončí.

90+2
    Střídající Surmaj faulován těsně před vápnem, standardka pro Spartu a vynikající možnost vyrovnat!

90+1
    Jablonec střídá. Michala Skwarczeka nahrazuje Petr Karásek.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Už se rozeběhla poslední minuta řádné hrací doby, Vodička faulován nebyl, a tak útočí Sparta.

89
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí ještě dramatizují závěr zápasu. Na malém vápně zůstal trestuhodně neobsazen vytáhlý kapitán PETR BREDA a hlavou trefil šibenici.

87
    Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat. Jablonec ale v osmi lidech brání, vepředu zůstává jen Sedláček.

85
    Sparta střídá. Jan Vondra na hřišti mění Adama Kučeru.

83
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonečtí v deseti podruhé udeřují. Hosté podnikli brejk, vysunuli přihrávkou VUKADINA VUKADINOVIČE, který postupoval sám na Pacovského, udělal mu kličku a do prázdné branky zakončil.

81
    Skwarczek takticky na půlce fauloval pronikajícího hráče.

80
    Sparta hraje v přesile a také do plných, hosté jsou totiž zataženi a brání.

77
    Komplikace pro Jablonec. Kapitán David Jurča ve snaze hrát sestřelil na vápně vybíhajícího gólmana Sparty. Dostává za to žlutou kartu, a protože je to jeho druhá, vidí od rozhodčího Ardeleánu i kartu barvy červené a Jablonec bude dohrávat o deseti!

76
    David Sedláček byl na hřišti jen necelou minutu. Nejprve odkopl zbytečně míč a poté po odehrání míče zbytečně dohrál protihráče. Znamená to jediné – žlutá karta.

75
    U hostů pak Faouziho Bourenaneho vystřídal David Sedláček.

75
    Střídání obou týmů. U domácích Davida Schicka nahradil David Surmaj.

73
    Novic na hřišti Kitanovič se odhodlal k dalekonosné střele, ta však šla nad branku.