Pondělí 25.11.2013, 22:00 • La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga

Od nás je to také vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc! (23:55:07)

40% Držení míče 60%
    8 Střely celkem 10
    1 Střely na branku 6
    5 Rohy 3

Utkání tedy končí zaslouženou výhrou hostujícího celku. Athletic Bilbao jde domů spokojeně s plným bodovým ziskem. To domácí mohou smutnit, protože to byli právě oni, kteří šli do vedení gólem Juanmiho ve 38. minutě. Po změně stran ale přišel obrat. Hosté hráli přesvědčivě a vyrovnání bylo na světe již v 68. mnutě, kdy si na Suasetův centr naskočil obránce San José a střelou na zadní tyč nedal Cabllerovi šanci. V 83. minutě pak ulehčil hostů situaci Portillo, když se nechal vykartovat. O 3 minuty posléze pak dokonal zkázu aktivní Muniain.
    Mizérie domácích tak pokračuje. Oproti tomu hosté z Bilbaa se dotáhli na 4. Villarreal na vzdálenost pouhého bodu.

90+3
    Ale přímý kop Málaga neprovedla vůbec ideálně, když branku Bilbaa přestřelil vysoko nad.

90+3
    A. Herrea zasáhl míč rukou a pro domácí se nabízí poslední možnost jak vsítit branku. Pomoct jim k tomu má standardní situace z hranice 17 metrů.

90+2
    A míč se dostává až k brankáři hostů, který posílá dlouhý centr na volného De Marcose vepředu. Před ním ale vyšel z brány jistý Caballero a míč ukryl ve své náruči.

90+1
    S. Sánchez projel přes Toquera jako kombajn, ale sudí dal přednost vhazování.

90
    3 minuty navíc se přidávají v závěru prvního poločasu.

90
    Kulatý nesmysl má na kopačkách mužstvo hostů, ti hrají proti deseti lidem a již proti 11 měli převahu v držení míče. Toto je tak nezávidění hodná pozice pro fanoušky domácích.

90
    Hraje se již poslední minuta řádné hrací doby, o daleký odkop se postaral brankář domácích.

89
    Toquero ve předu podrží snad každý míč. Následně nahrál Susaetovi, jenž si poradil v souboji o míč nedovoleně a píská se mu faul.

88
    De Marcos již nestihne míč mířící do zámezí za bránou. K odkopu se tak v závěru utkání má brankář Caballero.

87
    Pro domácí by prohra znamenala další smutný moment, kterým teď Málaga prochází. Přitom vše začalo velmi slibně vedoucí bankou.

87
    Málaga CF naposledy střídá: Samuel má dohráno, přichází Camacho.

86
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    IKER MUNIAIN dává svůj druhý gó lv této sezóně! Po krásné přihrávce Herrery se ocitl úplně sám před brankářem Caballera a z malého vápna nadvakrát překonává brankáře Málagy. 1:2!

85
    Na Samuela poslal Darder velmi slibnou přihrávku, první jmenovaný ale zbytečně zabrzdil v nejméně vhodný moment a míč proto nezastihne.

84
    Balenziaga chtěl najít někoho ze svých spoluhráčů. Přesného adresáta ale nenašel, protože obrana domácích působí ve vzduchu velmi kompaktním dojmem.

83
    Portillo vidí druhou žlutou kartu a jde ze hry. Tohle se domácím vymstilo, měli až moc hráčů ohrožených kartónkem v barvě žluté. Zbytek utkání tak budou dohrávat v 10 lidech.

Jakub Martiňák

Branky: 38. Juanmi (Samuel Samuel) – 68. San José (Susaeta), 86. Muniain (A. Herrera)

Karty:   30. Samuel Samuel (MLG), 41. Weligton (MLG), 56. Angeleri (MLG), 71. Eliseu (MLG), 76. Portillo (MLG) – 45. San José (ATB)   83. Portillo (MLG)

Malaga CF: Caballero – Sergio Sánchez, Angeleri, Weligton (C), Antunes – Portillo, Tissone, Samuel Samuel (87. Camacho), Darder, Eliseu (74. Pawlowski) – Juanmi (75. Morales).
    Náhradníci: Kameni – Chen, Camacho, Anderson, Morales, Pawlowski, Olinga.

Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola (C), San José, Laporte, Balenziaga – Muniain, Iturraspe, A. Herrera, M. Rico (57. de Marcos), I. Gómez (46. Susaeta) – Guillermo Guillermo (62. Toquero).
    Náhradníci: Herrerín – Albizua, Etxeita, Etxebarria, de Marcos, Susaeta, Toquero.

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva