Mladá Boleslav – Třebíč 4:5 (0:1 po s.n.) | Most – Kadaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.)
Jihlava – Beroun 3:2 (kon.) | Havířov – Motor ČB 4:2 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 3:4 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4 (2:2, 1:1, 0:0 - 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 27.11.2013, 18:01 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232,
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

63:38
    Početní výhoda ve prospěch hostů. Tomáš Rod (UNL) mří do boxu trestoměřičů, neboť inkasoval menší trest za faul kolenem.

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:5, navíc Baránek 10 min. OT [NESP], Vobořil (oba UNL) OT DKU [NESP].

57:34
    Šance pro Salith v podobě přesilovky. Zbyněk Sklenička (UNL) vyfasoval menší trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 61.

43:56
    Poměr sil na ledě se srovná, Jan Kloz (UNL) míří za katr na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 12.

43:44
    Početní výhoda pro domácí. Martin Novotný (ŠUM) potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 44.

38:05
    S tresty se roztrhl pytel. Ondřej Havlíček (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku v UNL: 2.

35:33
    Hráčská lavice Ústí nad Labem potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty odpyká Tomáš Vávra (UNL).

32:41
    Postavení mimo hru hostů (na ofsajdy 3:4; z toho na úmyslné ofsajdy 1:1). Bude se znovu vylučovat, na trestnou lavici usedá na dvě minuty za nedovolené bránění Marek Haas (ŠUM). Salith bude pokračovat v přesilovce čtyři na tři.

Celkem TM v letošním ročníku: 20.

32:25
    Petr Úlehla znovu vylučuje a Milana Vobořila (UNL) předčasně posílá do sprch. Zadák Slovanu inkasoval osobní trest do konce utkání. Předchozí dvouminutový trest odpyká Jakub Pořický (UNL).

Celkem TM v letošním ročníku: 38.

32:25
    Dvojnásobná početní výhoda pro Salith. Milan Vobořil (UNL) obdržel dvouminutový trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3, navíc Baránek (UNL) 10 min. OT [NESP].

31:48
    Před střídačkami se strhla menší mela. Vyloučeni hráči:

Daniel Boháč (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 10;
    Martin Dudáš (ŠUM) – menší trest za napadení; celkem TM v letošním ročníku: 26.

Vyloučení celkem v zápase: 2:3, navíc Baránek (UNL) 10 min. OT [NESP].

Pokračovat bude klasická přesilová hra Šumperku pět na čtyři, výše uvedené tresty se krátí.

30:45
    První dnešní přesilovka hostů. Tomáš Vávra (UNL) inkasoval dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2, navíc Baránek (UNL) 10 min. OT [NESP].

19:57
    Na závěr úvodní části inkasoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování Martin Baránek (UNL). Následuje vhazování ve středovém kruhu.

Celkem TM v letošním ročníku: 55.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2, navíc Baránek (UNL) 10 min. OT [NESP].

14:14
    Druhá přesilová hra ve prospěch Ústí nad Labem. Ondřej Starý (ŠUM) si musí jít odsedět menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

03:09
    Početní výhoda pro Slovan. Tomáš Langr (ŠUM) potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 6. Boháč (Baránek, Smetana), 10. Tůma (Kloz, Grin), 25. Tůma (Roubík, Grin) – 7. Červenka (Tesařík), 11. Gewiese (Sedlák), 40. Staněk (Žálčík, Moskal), 65. Dudáš (Gewiese)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Orct) – Grin, Z. Sklenička, Vobořil, Holomek, K. Černý, Smetana, Vl. Brož, Vaněk – J. Kloz, Roubík, D. Tůma – Vávra, Alinč, Rod – Baránek, Havlíček, Daniel Boháč – P. Přeučil, Pořický. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – M. Novotný, Holík, Dudáš, T. Sedlák, O. Starý, J. Tesařík, Gewiese – Půhoný, Plášek, Haas – Žálčík, Moskal, A. Staněk – A. Červenka, Skoumal, Brunec – Langr, Chomič, Cink. Trenér: Radek Kučera.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, T. Svoboda; delegát: Jebavý