Machačkala – Tomsk 0:2 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Kazaň – Perm 3:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
3:0 (1:0)
FK Amkar Perm
Pondělí 02.12.2013, 16:30 • Centralnyj Stadion, Kazaň Centralnyj Stadion, Kazaň Centralnyj Stadion, Kazaň Centralnyj Stadion, • Ruská Premier Liga

77
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Tohle je zřejmě poslední hřebíček do rakve Amkaru. Dnes má trenér Kurban Berdyev prostě šťastnou ruku. I OLEG KUZMIN totiž ani ne minutu po svém střídání přidává třetí zásah svého týmu.

76
    Ještě jedno střídání na straně Rubinu. Ze hry je stažen tvořivý záložník Rjazancev, do hry za něj nastupuje Kuzmin.

75
    I Rubin zároveň střídá. Eremnko se rovněž podívá na posledních patnáct minut na hřiště, nahrazuje Torbinského.

75
    Lotyš Kamešs nahrazuje v sestavě na poslední čtvrthodinu Peeva.

69
    Tak to je skvělý návrat venezuelského útočníka JOSÉHO SALOMÓNA RONDÓNA GIMÉNEZE do sestavy. Na hřišti nepobyl ani minutu a už vstřelil nádherný důležitý gól na 2:0. Jeho oblouček krásně zapadl za záda bezmocného Narubina.

68
    I Amkra sahá po střídání. Na hřiště přichází Picusceac, z hry odchází Kolomejcev.

68
    První změna na straně domácího celku. Již uzdravený Rondón nahrazuje vepředu Azmouna.

60
    Obrovská možnost pro hostujícího Peeva, mohl v klidu vyrovnat. Rohový kop propadl na zadní tyč až k němu, před ním zívala poloprázdná branka, jenže míč napálil pouze do Azmouna, který u ní stál. Následně bulharský rodák zahrál rukou.

51
    Azmoun v další dobré možnosti! Na malém vápně se dostal k přihrávce, vypálil, ovšem střela byla tečovaná Semjonovem, a tak nakonec skončila těsně vedle.

42
    Rjzancev se dostával do další dobré možnosti. Naběhl si na kolmici, z úhlu vypálil levačkou, ale z pěkné pozice pálil jen nad. Obrana Permu je nyní děravá jako ementál.

41
    Další velká možnost Kazaně! Azmoun si naskočil na centr z levé strany, hlavou poslal míč obloučkem na bránu, střela ale nakonec skončila pouze na břevně.

38
    Domácí z ničeho nic skórují, z prakticky své první větší šance zápasu. Torbinskij využil odraženého míče a napálil ho z voleje. Narubin jeho pokus nezachytil, ten se odrazil od tyčky k úplně volnému BIBRASU NATCHOVI, který uklidil do prázdné brány.

33
    Bělorukov (AMP) dostává žtvrtou žlutou kartu této sezóny a příští zápas bude musel vynechat. Faulů jako byl tento na Rjazanceva napáchal už dost.