Wacker – Grödig 5:3 (kon.) | Ried – Rapid 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 1:2 (kon.)
Wiener – Admira 1:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
2:0 (1:0)
SK Rapid Vídeň
Středa 04.12.2013, 20:30 • Keine Sorgen Arena, Ried im Innkreis • Rakouská Bundesliga

Z mé strany vše, u fotbalových on-line přenosů brzy nashledanou. (22:23:26)

Ried sehrál určitě lepší partii, Rapidu se zápas vůbec nevydařil. V poločase prohrával, definitivně rozhodnuto pak bylo po gólu Schickera čtvrthodinu před koncem. Špatný výkon hostů, kteří přišli o šňůru jedenácti zápasů bez porážky, potvrdila i neproměněná penalta z 88. minuty.

90+2
    Petsos poslal dlouhý centr do šestnáctky, kde obrana Riedu v tomhle případě stejně jako celých dvadesát minut skvěle zasáhla.

90+1
    Zbytečná žlutá karta. Trimmel ostře zajel do soupeře na své polovině a dostává žlutou kartu.

89
    Poslední střídání zápasu. Möschl odvedl dobrou práci, na poslední minuty se do zápasu podívá Sandro.

88
    Burgstaller neproměňuje! Mířil celkem dobře a tvrdě doleva ze svého pohledu, jenže Gebauer vystihl směr jeho střely a fantasticky pokutový kop vychytal.

88
    Möschl (RIE) dostává žlutou kartu, pravděpodobně za protesty proti nažízení pokutového kopu.

87
    Byla nařízena penalta. Hosté ještě tohle utkání mohou zdramatizovat. Nedalo se nic dělat, Sabitzer zkrátka byl jasně podražený Schickerem.

85
    Do konce utkání zbývá pět minut plus nějaké to nastavení. Pokud Ried neudělá výraznější chybu, vítězství by si měl pohlídat.

84
    Tak přece jenom se vlní síť i na straně domácích. Střelu zpoza vápna Gebauer vyrazil pouze ke Starklovi, jenž míč z dorážky doklepl za jeho záda, ovšem pouze z ofsajdu.

82
    Harkam chce zřejmě trošku uklidnit hostující mužstvo, pískal nyní dost sporný faul pro Rapid. Po rozehrání ze strany Dibona se k žádné větší šanci nedostal.

80
    Střídání na obou stranách. Nejprve udělali změnu domácí, nevýrazného Wydru nahradil Grozurek. Za hosty přichází do hry Kreuzer za Perstallera.

78
    Hráči Rapidu se začínají soustředit na výroky rozhodčího, což mu rozhodně na výkonu nepřidá. Ried hraje chytře, přesně to, co potřebuje.

75
    Ried právě vstřelil branku!
    Domácí zasadili soupeři možná rozhodující úder. ANDREAS SCHICKER musí děkovat hlavně svému spoluhráči Perstallerovi, který mu dlouhý pas sklepl elegenatně prsama do vápna, odkud z blízkosti nebyl problém zacílit podél nohy Novoty. Asistence: Julius Perstaller.

74
    Petsos (RVI) zatáhl za záchrannou brzdu, přidržel pronikajícího Traunera a obdržel žlutou kartu.

73
    Tohle byla moc pekná akce Rapidu, jenže celá končí jen přerušením hry pro ofsajd. Schaub by i přesto střílel vedle, těžko říct, zda-li by hosté z této možnosti srovnali.

71
    Zulj se postavil k rozehrání přímého kopu. Stejně jako v prvním poločase přestřelil zeď, tentokráte ale jeho pokus mířil pouze mimo.