Wacker – Grödig 5:3 (kon.) | Ried – Rapid 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 1:2 (kon.)
Wiener – Admira 1:0 (kon.)
SC Wiener Neustadt
1:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Středa 04.12.2013, 20:30 • Wiener Neustädter Stadion (Wiener Neustadt) • Rakouská Bundesliga

A je tu konec. V bojovném zápase nakonec vítězí 1:0 domácí, jediný gól vstřelil v 70. minutě Schöpf. Hosté přitom svého soka přestříleli 22:9, k ničemu jim to ale nebylo. (22:29:37)

88
    Tak ještě jedno střídání. Pichlmanna nahrazuje Fröschl.

86
    Fotbalisté Admiry chtějí srovnat, mají to však hodně těžké. Domácí defenziva funguje skvěle

81
    Žlutou kartu pěkně zblízka vidí domácí obránce Mally.

80
    Hosté střídají, Ebnera nahradil Quedraogo.

77
    Teď to zkusili hosté, kteří šli středem a snažili se něco vymyslet, k zakončení se ale nakonec nedostali.

74
    Další slibná šance Wieneru, akci však přerušil ofsajd.

71
    Další střídání domácích. Teržiče zastoupil Pollhammer.

71
    A Neustadt střídá, Freitaga nahrazuje Hlinka.

70
    Neustadt právě vstřelil branku!
    A domácí jdou zničehonic do vedení! Po chybě zadáka Admiry měli hned tři střely na bránu, první dvě ještě fantasticky vyrazil gólman Kuttin, na tu třetí z kopačky DANIELA SCHÖPFA už ale nedosáhl.

64
    První žlutou kartu zápasu vidí hostující útočník Schicker.

63
    Dalekonosný pokus Webera mezi tyče vůbec nemířil, sledujeme nudnou pasáž zápasu.

60
    Ošklivý faul jednoho z hostů se obešel bez karty, sudí si však významně poklepal na kapsičku...

58
    Hra se uklidnila a spíš připomíná tuhý boj o každý centimetr hřiště...

55
    Po rohovém kopu teď ale zahrozil Toth, jenž se prodral k odraženému míči, svou střelu však nasměroval těsně mimo.

52
    Hosté se chtějí dostat dopředu skrz dlouhé nakopávané míče, k úspěchu to ale zatím nevede.

49
    Teď zkusil štěstí Reuter, mezi tyče ale nemířil.

48
    O něco aktivnější jsou v úvodu druhé půle domácí, k ohrožení soupeřovy brány se však zatím nedostali.
    Branky: 70. Schöpf

Karty:   81. Mally (WIE) – 64. Schicker (TRK)

SC Wiener Neustadt: Vollnhofer – Stangl, Mimm, Mally, Berger – Shopf, Saümel, Freitag, Pollhamer – Rauter, Pichlmann. Trenér:
    Náhradníci: Seibenhandl – Dobras, Fröschl, Hlinka, Sereinig, Teržič, Witteveen

FC Admira Wacker Mödling: Kuttin – Auer, Windbichler, Ebner, Weber – Toth, Katzer, Shick, Schwab, Domoraud – Schicker. Trenér:
    Náhradníci: Leitner – Burušič, Drescher, Quedraogo, Rusek, Thürauer, Wessely

Rozhodčí: Lechner – Katona, Heidenreich – Weinberger