Lovosice – Kopřivnice 32:24 (kon.) | Plzeň – Hranice 25:18 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
32:24 (16:11)
KH ISMM Kopřivnice
Středa 04.12.2013, 18:00 • hala Chemik • Chance Extraliga mužů

To je ode mě z dnešního zápasu mezi HK .A.S.A. Město Lovosice a KH Kopřivnice vše. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dnešního večera a těším se na Vás zase u nějakého, nejen házenkářského Onlajnu, na počtenou! :) (19:28:01)

Chtěl bych Vás pozvat k Úternímu zápasu (10.12.) Lovosic, který bude zároveň šlágrem podzimu! Na palubovce Lovosických Lovců se představí druhý tým tabulky, Talent Plzeň! Doufám, že si do Lovosické haly Chemik nebo k Onlajnu, který pro Vás budu znovu psát já, uděláte cestu!

Nejlepší střelci Lovosic: Jonáš 9/2, Sýkora 7, Klimt 4

Nejlepší střelci Kopřivnice: Petřík 9, Mičola 6/2, Meca 4

Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/2
    Vyloučení: 4 – 2

V druhém poločase to byl úplně jiný šálek kávy, než tomu bylo v prvním poločase. Lovosice jasně tuto polovinu ovládli v poměru 16:13. Ke svému náskoku 5 branek z prvního poločasu tak přidali ve druhém další tři a po 60 minutách tak zápas skončil 32:24. To pro Lovosické znamená očekávané další 2 body do tabulky.

Lovosičtí hráči, kteří se drží kolem ramen, si zpívají s domácími fanoušky hymnu Lovců.

Po zaznění alarmu, oznamující konec utkání, přichází obrovský aplaus pro domácí házenkáře.

60
    Konec zápasu. (32:24)

60
    Poslední střela v poslední sekundě zápasu z ruky Jaromíra Petříka (KOP) končí v brance. (32:24) (32:24)

60
    Při aplausu svých fanoušků ve stoje se dokázal prosadit Václav Klimt (LOV). (32:23) (32:23)

60
    Za hosty se trefuje nadvakrát za Šálkovi záda Michal Krpelík (KOP). (31:23) (31:23)

59
    Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

59
    Další z úspěšných zákroků Jana Šálka proti střele Iva Martináska (KOP). (31:22) (31:22)

58
    Střelou kolem hlavy rozradostnil domácí fanoušky Dominik Miko (LOV). (31:22) (31:22)

58
    Roh pro Lovosice. (30:22) (30:22)

57
    Jan Šálek (LOV) dokázal zastavit střelu hostů mezi nohy. (30:22) (30:22)

57
    Václav Klimt (LOV) naskočil a vystřelil z devíti metrů. Je to už třicátá branka v brance Kopřivnice. (30:22) (30:22)

56
    Technická střela Tomáše Hese (LOV) končí vedle levé tyče hostující branky. (29:22) (29:22)

56
    Další snížení z pohledu hostů přichází z ruky Jaromíra Petříka (KOP). (29:22) (29:22)