Lovosice – Kopřivnice 32:24 (kon.) | Plzeň – Hranice 25:18 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
32:24 (16:11)
KH ISMM Kopřivnice
Středa 04.12.2013, 18:00 • hala Chemik • Chance Extraliga mužů

Po zaznění alarmu, oznamující konec utkání, přichází obrovský aplaus pro domácí házenkáře.

59
    Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

57
    Václav Klimt (LOV) naskočil a vystřelil z devíti metrů. Je to už třicátá branka v brance Kopřivnice. (30:22) (30:22)

56
    Technická střela Tomáše Hese (LOV) končí vedle levé tyče hostující branky. (29:22) (29:22)

54
    Slabá střela Tomáše Hese (LOV) končí v rukou Fabiána. (29:20) (29:20)

53
    Jiří Semerád (LOV) je vyloučen na 2 minuty. (29:20) (29:20)

52
    Jiří Mičola (KOP) vstřelil Kopřivnický dvacátý gól. (29:20) (29:20)

49
    Dnes ze sedmi metrů neomylný Josef Jonáš (LOV) posílá svůj tým znovu do desetibrankového vedení. (28:18) (28:18)

49
    Sedmimetrový hod pro Lovosice. (27:18) (27:18)

47
    Trefa Josefa Jonáše (LOV) znamená 10 brankové vedení Lovosic. (26:16) (26:16)

45
    Kopřivnice mění brankáře. Do branky si místo Chalupy stoupl Luděk Fabián. (25:15) (25:15)

44
    Pavel Chroustovský je vyloučen za 2 minuty za úder do obličeje. (24:15) (24:15)

39
    Oddechový čas pro tým KH Kopřivnice. (21:13) (21:13)

39
    Z ruky Miloslava Sýkory (LOV) to v posledních chvílích padá za záda Chalupy. Co střela od Sýkory, to branka. (21:13) (21:13)

37
    Za hosty je vyloučen na 2 minuty Jan Hanus. (19:13) (19:13)

33
    Jan Šálek dokázal zakročit proti střele Patrika Fulneka. (17:12) (17:12)

30
    Dan Hojník (KOP) je vyloučen na 2 minuty. Abych pravdu řekl, nevím za co, neviděl jsem přesně co se na palubovce událo. (15:11) (15:11)

29
    A ten samí hráč, Miloslav Krahulík, si jde odpočinout na dvě minuty za úder do obličeje. (15:11) (15:11)

28
    Po dlouhé době se ke střele dostal Tomáš Hes (LOV), jeho střela se pouze otřela o levou tyčku. (15:11) (15:11)

25
    Klimtovu střelu chytá Chalupa mezi nohy! (12:10) (12:10)

22
    Oddechový čas pro tým KH Kopřivnice. (11:9) (11:9)

21
    Rozhodčí odepřeli Lovosicím aut, to neměli dělat. Schytali od domácích fanoušků velmi hlasité bučení a nadávky od Vladimíra Šumy! (9:9) (9:9)

20
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (9:9) (9:9)

19
    Josef Jonáš (LOV) se nemýlí. Míč poslal do pravého spodního rohu branky, kde nemohl Fabián být. (9:7) (9:7)

19
    Sedmimetrový hod pro Lovosice! (8:7) (8:7)

16
    Další ze Šálkova zákroků proti střele Patrika Fulneka (KOP). (7:5) (7:5)

15
    Za svůj prohřešek v podobě faulu vidí Pavel Žižkovský (KOP) žlutou kartu. (6:5) (6:5)

15
    Do trháku se vydal Jan Hanus (KOP), ten však trefuje pouze levou tyčku Šálkovi branky. (6:5) (6:5)

11
    Miloslav Sýkora (LOV) vidí už druhou žlutou kartu v utkání. (4:4) (4:4)

11
    Jakub Kolomazník (LOV) je za druhou žlutou kartu vyloučen na 2 minuty. To se domácím nelíbí a rozhodčím to bučením dali jasně najevo. Jednalo se o klasický faul. (4:4) (4:4)

9
    Ze sedmimetrového hodu znovu srovnává Jiří Mičola. (4:4) (4:4)

9
    Pavel Chroustovský dostal za svůj faul v brankovišti žluté napomenutí. (4:3) (4:3)