NY Islanders – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Toronto – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Columbus – Tampa 1:0 (kon.) | Florida – Ottawa 2:4 (kon.) | Chicago – Dallas 3:4 (kon.)
Nashville – Vancouver 1:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:6 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Tampa Bay Lightning
Středa 04.12.2013, 01:08 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:35:20)

Tampa Bay Lightning: 10

V posledních vteřinách se skvělým a pohotovým zákrokem blýskl obránce Ťjutin, který nedovolil soupeři zakončit za zády již překonaného McElhinneyho! To byl skvělý obranný zákrok ruského obránce ve službách Columbusu! Blue Jackets dnes k výhře stačilo pouze jednou rozvlnit síť za zády Bishopa, neboť střelecká nemohoucnost hostů byla do očí bijící. Hokejisté Tampy by dnes zřejmě nedali gól ani do prázdné branky a pokud nedokáží vstřelit ani jeden gól, nemohou pomýšlet na body.

60:00

59:54
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, posledních šest vteřin mají hosté na vyrovnání.

59:47
    Nakonec ještě zasahuje McElhinney, který raději "skočil" po puku a přerušil hru, bude se vhazovat po jeho pravici.

59:38
    Carle ztrácí útočnou modrou čáru.

59:15
    Další vyhozený puk Columbusu a hosté nyní musí opatrně rozehrát, hlavně neudělat chybu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, domácí dokázali dostat puk ze třetiny.

58:37
    Bishop již zůstává na lavičce, hosté to zkusí v šesti. Vhazování před McElhinneym.

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:36
    McElhinney se "vytáhl" proti střele St. Louise, který to zkoušel bekhendem z pravé strany!

58:15
    To se zatím daří, Tampa se nedostává ani ke hře v šesti.

57:50
    Columbus bude chtít držet puk co nejdál od své branky.

57:38

57:25
    Těžko říci, co by dnes hosté potřebovali ke vstřelení kýženého gólu.

57:14

56:15
    Minuta z přesilové hry za námi, puk opouští třetinu Columbusu.

55:55
    Bishop se zapojil do rozehrávky, hostům se zatím nedaří získat útočné pásmo.

55:27
    Je to dnes teprve druhá přesilová hra pro Tampu.

55:14
    Dobrou příležitost k tomu budou mít hosté nyní, kdy je vyloučení domácí J. Johnson za podražení Paláta, přesilová hra pro Tampu.

55:00
    Je před námi poslední pětiminutovka třetí třetiny, Tampa vyrovnala hru, dočkáme se vyrovnání?

54:18
    McElhinney přerušuje hru a následuje komerční přestávka.

54:10
    Mohlo být vyrovnáno, takto hostům nezbývá, než znovu dobývat branku soupeře.

53:33
    A vzápětí netrefuje odkrytou branku Columbusu! To je neskutečné, co všechno dnes hráči obou týmů promarní...

53:17
    Hedman vybruslil s pukem na holi z vlastní třetiny.

52:42
    Johnson přesným obloučkem nachází ve středním pásmu připraveného Umergera, jenž se dostává ke střele, ale znovu netrefuje branku.

51:46
    Dobrá práce útočníků Colmbusu, kteří nepustili útočnou modrou, dokud nešli střídat.

51:11
    Aulie nahazuje puk z levé strany na branku Blue Jackets, puk však míří vedle.

50:00
    Posledních deset minut třetí třetiny, na světelné kostce stále svítí fotbalové skóre 1:0, šance hostů na body stále "žije".

48:57
    Pánik se snaží dostat ke střele ve třetině Columbusu, ale domácí obrana získává puk.

47:57
    Od Hedmana se odráží puk mimo ledovou plochu, vhazování ve středním pásmu.

47:19
    Johansen u pravé tyčky zkouší behnedem zvednout puk, ale přehnal to s razancí, puk letí vysoko nad branku.

46:54
    Brandon Dubinsky skvělou otočkou nepřekvapil Bishopa, který jeho úmysl vystihl.

46:32
    Rozhodčí přerušují hru, branka za McElhinneym posunuta.

46:05
    Skille sprintuje za pukem do třetiny Tampy, ale musí se rychle vracet.

45:10
    Jenže k tomu je zapotřebí dostat se z vlastní třetiny...

44:45
    To by mohla být šance pro hosty, překvapit nerozchytaného McElhinneyho!

44:13
    Střídání gólmanů v brance Columbusu – zraněný Bobrovskij odešel do kabiny a do brankoviště se postavil Curtis McElhinney.

44:13
    Ale pozor, Bobrovskij byl při tomto zákroku zraněn, vypadá to na zranění pravé nohy, na kterou "napadá" a Bobrovskij odchází do kabin!

44:13
    Parádní zákrok Bobrovského proti střele Browna, který unikl obraně Columbusu, to byl výstavní "semafor"!

43:44
    A stejný obrázek hry, jako ve druhé třetině – Tampa se těžko dostává z vlastní třetiny.

42:40
    Foligno prodlužuje nahozený puk do třetiny Tampy.

41:50
    Puk opouští třetinu Tampy, ale Prout nahazuje z pravé strany na Bishopa, ten chytá.

40:35
    Killornovo střelu Bobrovskij vyráží a puk opouští třetinu Columbusu.

40:20
    St. Louis zaváží puk do třetiny Columbusu.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 2:50 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Columbus Blue Jackets: 13

Tampa Bay Lightning: 6

Více se již v této třetině, která patřila jednoznačně hokejistům Columbusu, nestane. Po čtyřiceti minutách vedou domácí nad svým dnešním soupeřem 1:0, když zatím jedinou branku vstřelil ve 25. minutě parádním způsobem Foligno. Tampa v této části zápasu nestíhala, hlavně po inkasované brance hosté doslova "šlapali vodu".

40:00

39:53
    Tak nakonec je tu rychlý výpad hostů, Filppula přihrává Purcellovi, jehož střelu Bobrovskij výskokem vyhlavičkoval do hlediště.

39:35
    Vypadá to, že i závěr třetiny stráví hosté ve vlastní třetině.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:53
    Po střele Foligna se puk povaloval před brankovou čárou, než ho obránce Tampy odpálil pryč!

38:35
    Blue Jackets nepouští soupeře do středního pásma, velký tlak domácího týmu.

37:50
    Až Salo bekhendovým obloučkem vyhazuje puk ze třetiny a hosté mohou prostřídat.

37:25
    Znovu se musí hokejisté Tampy pracně probíjet přes dobře napadajícího soupeře.

36:46
    Nikitin pálí téměř okamžitě po buly, Bishop pozorný.

36:35
    Letestu napálil puk ve vlastní třetině a ten nakonec končí na zakázaném uvolnění.

35:50
    Bobrovskij je ale téměř bez práce, většina střel hostů končí mimo branku.

35:25
    Bishop musí z branky a rozehrát, zvládl to, hosté mohou zaútočit.

34:55
    Zbytečně si ale situaci komplikují při vlastní rozehrávce.

34:38
    Další vhazování po pravici Bishopa, tentokrát již hosté získávají puk.

34:13
    Bishop chytá nahozený puk a přerušuje hru, komerční přestávka.

33:51
    St. Louis se na druhé straně dostává ke střele z levé strany, Bobrovskij vyráží.

33:31
    Přesilová hra domácím ale hodně prospěla, Columbus zůstává ve třetině soupeře.

33:15

33:00
    Puk znovu opouští třetinu Columbusu, který se tak zřejmě v tomto oslabení ubrání.

32:35
    Až Carle vyhazuje bekhendem puk ze třetiny a hosté mohou prostřídat.

32:16
    Blue Jackets opět v přesilovkovém rozestavení.

31:51
    Neskutečný zákrok předvedl nyní Bishop proti střeleckému pokusu Dubinského, který pálil do odkryté branky!

31:35
    Blue Jackets drží útočnou třetinu.

31:15
    Teprve druhé vyloučení v utkání, na trestnou lavici půjde hostující Teddy Purcell, přesilová hra pro Columbus.

30:38
    Puk za brankou Blue Jackets, kde se ho snaží vybojovat hosté, ale domácím se podařilo vyhodit do středního pásma.

30:00
    Jsme přesně v polovině utkání, které zatím nabízí fotbalový výsledek – domácí Columbus vede nad Tampou 1:0.

29:12
    To neplatí pro útočnou akci Blue Jackets na druhé straně, domácí pálí téměř z každé pozice!

28:45
    Tampa nyní sevřela svého soupeře v jeho třetině, ale nebyla z toho žádná střela.

28:03
    Purcell pálí z pravé strany, puk prosvištěl kolem nejistého Bobrovského.

27:48
    Ano, nyní je to již jasné, Columbus má převahu, což dokazuje další útočný výpad, kdy puk končí v náruči Bishopa, který přerušuje hru, komerční přestávka.

27:31
    Umberger to zkouší z levé strany, ale netrefuje branku.

27:00
    Hosté nahazují puk do třetiny Columbusu, ale je pískán icing, hra se stěhuje před Bishopa.

26:05
    Souboj o puk za brankou Bishopa, Blue Jackets získávají mírnou převahu.

25:32
    První gól utkání by mohl prospět celkovému obrazu hry, tak se nechme překvapit.

24:30
    Columbus právě vstřelil branku!
    NICK FOLIGNO si nyní dovolil skutečnou parádičku, podobnou té Tomáše Hertla, kdy si těsně před gólmanem prostrčil hokejku mezi nohama a parádně zakončil. Asistence: Ryan Johansen.

23:45
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry, není to icing, domácí musí hrát.

23:15
    Tropp nahazuje puk do třetiny Tampy, ale znovu je to hlavně o soubojích u mantinelu.

22:38
    Tampa získává puk ve středním pásmu.

21:58
    Stále však čekáme na nějakou vyloženou šanci, předně na nějaký ten gól!

21:34
    Puk nyní poskakoval kolem branky Tampy, ale Bishop jeho dráhu sledoval.

21:10
    Oba týmy střídají, Columbus v útočném pásmu.

20:55
    Umbergerův pokus z levé strany míří pouze vedle branky.

20:38
    Nyní jsou domácí v útočném pásmu.

20:23
    St. Louis zkouší překvapit Bobrovskij u jeho tyčky, nepovedlo se.

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 2:00 hodiny.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

V první třetině jsme se gólu nedočkali a nutno dodat, že ani nebylo z čeho. Ani jeden z týmů si nevytvořil větší gólovou šanci, všechno to bylo o náhodných střelách, které buď končily mimo branku nebo je pochytali oba gólmani.

20:00

19:00
    Je před námi posledních šedesát vteřin první třetiny.

18:25
    Bleskový protiútok Tampy, který zakončuje střelou z pravé strany Pánik, puk míří pouze nad branku.

17:42
    První třetina se pomalu chýlí ke svému závěru a ač hokej zatím příjemně plyne, nedá se říci, že by se diváci nějak bavili.

16:11
    St. Louis nyní promáchl v dobré pozici v mezikruží.

15:21
    Domácí nahazují puk a odchází střídat, nezáživný hokej doposud.

14:42
    Také Bishop na druhé straně musí zasahovat proti nahozenému puku, zvládl to, hosté rozehrávají.

14:10
    Brown zkouší bekhendem překonat Bobrovského, ale to by nejprve musel trefit branku.

13:43
    Tampa zatím od úvodního hvizdu jasně lepší, než domácí Columbus. Vhazování po pravici Bobrovského

13:31
    Znovu se musí Blue Jackets vymanit z vlastní třetiny.

12:25
    Hosté se nedostali do zakončení a budou střídat.

12:10
    Šustr nahazuje bekhendem puk za branku soupeře.

11:35
    Zatím sledujeme velmi opatrný hokej z obou stran, bez jakýchkoliv šancí.

10:52
    Brown nahazuje puk do třetiny Columbusu, ale domácí vyhazují ze třetiny.

10:18
    Tyrell s Thompsonem bojují o puk za brankou Columbusu, domácí se těžko dostávají ze třetiny.

09:39
    Šustr spíše nahazuje puk na Bobrovského z pravé strany, ten chytá.

09:15
    Hosté bojují o puk za brankou Blue Jackets.

08:37
    Bobrovskij svírá puk ve své lapačce, vhazovat se bude po jeho levici.

07:55
    Vhazování po levici Bobrovského, domácí úspěšnější.

07:48
    Bobrovskij opět zasahuje a přerušuje hru, komerční přestávka.

07:16

07:10
    Až Kučerov pronikl po pravém křídle a dostal se do zakončení, Bobrovskij chytá. První střela hostů při jejich přesilové hře.

07:02
    Poslední čtvrtminuta z oslabení Columbusu, hosté se snaží usadit v útočném pásmu.

06:45
    Ne, Tampě se přesilová hra vůbec nedaří.

06:20
    A bude to platit i nadále, puk za brankou Bishopa.

06:10
    Hosté se ještě při přesilové hře nedostali ke střele.

05:50
    Domácí nyní dobře zahráli ve třetině Tampy, kde udrželi puk.

05:16
    Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici odchází domácí Corey Trop, hosté si zahrají přesilovou hru.

04:44
    První zákrok Bishopa, který drží puk ve své výstroji a přerušuje hru.

04:20
    Prout musí dávat pozor při rozehrávce zpoza vlastní branky.

03:55
    Souboj o puk v rohu třetiny Columbusu.

03:32
    Foligno ztrácí puk po přechodu přes útočnou modrou.

02:22
    Pánik získává puk ve vlastním pásmu a má možnost trochu přibrzdit soupeře.

01:54
    Puk ve středním pásmu, domácí se zatím nedostali před Bishopa.

00:40
    Tampa v prvním útoku, Bobrovskij musí hned zasahovat.

00:01

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – J. Johnson, Ťjutin, Wisniewski, Murray, Nikitin, Prout – Umberger, R. Johansen, Foligno – Atkinson, Jenner, Anisimov – Skille, Letestu, Tropp – Calvert, Dubinsky, Comeau

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Hedman, Salo, Carle, Šustr, Barberio, Aulie – Purcell, Filppula, St. Louis – Brown, Killorn, Kučerov – Palát, T. Johnson, Pánik – Tyrell, Thompson, Crombeen

Rozhodčí: Hasenfratz, Joannette – Cameron, Driscoll.

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Columbus Blue Jackets přivítá na svém ledě Tampu Bay Lightning.

COLUMBUS BLUE JACKETS

________________________________________

Výsledky Blue Jackets jsou jako na houpačce. Výhry střídají porážky, a to skutečně pravidelně. V posledním zápase podlehl Columbus na ledě finalisty Bostonu 1:3, když předtím dokázal v domácím prostředí porazit Edmonton 4:2. V pořadí Metropolitní divize patří Blue Jackets až předopslední, tedy sedmé místo s bodovým ziskem třiadvaceti bodů. V pořadí Východní konference se nacházejí až na třináctém místě, když na zatím poslední postupují Rangers ztrácejí pět bodů.

Nejproduktivnějším hráčem Blue Jackets je Ryan JOHANSEN, který nasbíral devatenáct bodů za deset gólu a devět asistencí a aktuálně mu patří devětašedesáté místo kanadského bodování celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Columbuseu je obránce James WISNIEWSKI, který má na svém kontě osmnáct bodů za dva góly a šestnáct asistencí, aktuálně je na devadesátém místě v bodování NHL.

TAMPA BAY LIGHTNING

Tampa Bay má za sebou těžkou venkovní sérii, kdy až jednu vyjímku hráli v řadě na kluzištích soupeřů a také třízápasovou dommácí sérii, během které nejprve smetla newyorské Rangers jasně 5:0, ve druhém zápase pak Lightning přehráli Philadelphii 4:2 a porážka přišla až v posledním domácím zápase s Pittsburgem, kterému podlehli 0:3. V pořadí Atlantické divize se Tampa propadla na čtvrté místo, avšak s minimální bodouv ztrátou na třetí Detroit i druhý Montreal, kteří mají odehráno dva zápasy navíc.

Nejproduktivnějším hráčem Lightning je Martin ST. LOUIS, který nasbíral čtyřiadvacet bodů za deset gólů a čtrnáct asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená čtyřiadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Tampy je Steven STAMKOS, který má na svém kontě také třiadvacet bodů za čtrnáct gólů a devět asistencí, aktuálně mu patří devětadvacáté místo v bodování NHL.