Kopřivnice – Dukla 26:26 (kon.) | Jičín – Karviná 24:20 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 26:32 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
26:26 (12:12)
HC Dukla Praha
Sobota 07.12.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

Je dobojováno. Zajímavá zápas skončil nerozhodně. Dukla tak nepotvrdila roli favorita a s Kopřivnicí nakonec remizovala 26:26. To je z mé strany vše, hezký večer. (20:03:03)

60
    Konec zápasu. (26:26)

60
    Ani jednomu celku se v útočné fázi nyní nedaří. (26:26) (26:26)

59
    Dukla se neprosadila a domácí mohou jít opět do jednobrankového vedení. (26:26) (26:26)

58
    A domácí to zvládli a po střele z dálky je opět vyrovnáno. (26:26) (26:26)

58
    U míče jsou domácí, kteří postupují dopředu. (25:26) (25:26)

57
    Tentokrát to domácím vyšlo, prosadil se Karban. (25:26) (25:26)

57
    Domácí se neprosadili a po bleskové akci zvyšuje vedení Dukly aktivní Kotrč. (24:26) (24:26)

56
    Vedení na strany Dukly strhl Radek Mráz. (24:25) (24:25)

55
    Domácí hráči chybovali v rozehrávce a sólový únik proměnil ve vyrovnávací branku Piskač. (24:24) (24:24)

54
    Na druhé straně ale v dobré pozici nezaváhal Syřínek. (24:23) (24:23)

54
    Po další povedené kombinační akci se trefil opět Meca. (24:22) (24:22)

53
    Ale hostující Mráz velmi rychle odpovídá a je to zase jen o gól. (23:22) (23:22)

53
    Náskok domácích zvýšil Meca, kterému se dnes střelecky velmi daří. (23:21) (23:21)

52
    Po střele hostujícího hráče skončil míč na břevně! (22:21) (22:21)

51
    Brankář Dukly Petržala vytasil velmi dobrý zákrok a podržel svůj tým. (22:21) (22:21)

50
    Ale ani hostům útok nevyšel. (22:21) (22:21)

50
    Domácí ale chybovali a dopředu postupují hráči z hlavního města. (22:21) (22:21)

49
    Dvě minuty vyfasoval hostující Šůstek. (22:21) (22:21)

49
    A Dukle se to povedlo. Netrefil se nikdo jiný, než opět Kotrč. (22:21) (22:21)

49
    Tentokrát se domácí neprosadili a dopředu jdou hosté, kteří mohou snížit na rozdíl jedné branky. (22:20) (22:20)

48
    A nařízenou sedmičku proměnil Mráz. (22:20) (22:20)

47
    Dvě minutky vyfasoval domácí Žižkovský. (22:19) (22:19)

47
    Nakonec se domácí házenkáři prosadili a jdou do vedení o tři góly. (22:19) (22:19)

47
    Domácí kombinují na polovině pražské celku. (21:19) (21:19)

46
    Oddechový čas pro domácí. (21:19) (21:19)

46
    Po chybě domácích se do úniku dostal Kotrč, který se nemýlil. (21:19) (21:19)

45
    Opět se do zakončení natlačil Kotrč a ani tentokrát nezaváhal. (21:18) (21:18)

44
    Hostující Kotrč to vzal na sebe a snížil. (21:17) (21:17)

44
    Domácím se nyní daří téměř vše. Po další hezké akci jdou do vedení o pět branek. (21:16) (21:16)

43
    Mičola předvedl povedenou individuální akci a zvyšuje vedení Kopřivnice. (20:16) (20:16)

42
    Ale rychlá kombinační akce vyšla i domácí, kteří jdou opět do vedení o tři branky. (19:16) (19:16)

42
    Po rychlé akci se hosté konečně prosazují, trefil se Kotrč. (18:16) (18:16)

41
    Oddechový čas pro hosty. (18:15)

40
    Ale hráči Dukly vyrobili další velkou chybu a domácí jdou do vedení o tři branky. (18:15) (18:15)

39
    Ale domácí tentokrát neuspěli a stav zápasu se nemění. (17:15) (17:15)

38
    Hostům se ve druhém poločase vůbec nedaří. Ani tentokrát se neprosadili a dopředu postupují domácí. (17:15) (17:15)

38
    Domácí Hojník proměnil další sedmičku a Kopřivnice odskakuje na rozdíl dvou branek. (17:15) (17:15)

37
    Hojník proměnil sedmičku a Kopřivnice jde do vedení. (16:15) (16:15)

37
    Jeden z hostujících hráčů vyfasoval za svůj faul dvě minuty. (15:15) (15:15)

36
    Ale hosté chybovali a domácí toho dokázali využít, je opět vyrovnáno. (15:15) (15:15)

35
    Tentokrát ale domácím útok příliš nevyšel a dopředu postupují hráči Dukly. (14:15) (14:15)

34
    Na konci další domácí akce byl Petřík. (14:15) (14:15)

34
    A už je to o dvě branky, protože se prosadil hostující Bělohlav. (13:15) (13:15)

33
    Nyní se prosadil hostující Kastner a Dukla jde do vedení. (13:14) (13:14)

33
    Domácí ale nezaváhali a také se prosadili, je opět vyrovnáno. (13:13) (13:13)

32
    Po rychlé akci jdou hosté z Prahy opět do vedení o jednu branku. (12:13) (12:13)

32
    Hostující Kern uviděl červenou kartu a musí tedy ze hřiště. (12:12) (12:12)

31
    Začal druhý poločas. (12:12)

Druhý poločas začne přibližně v 19:10.

První poločas je za námi. Byla to velká podívaná, která toho nabídla opravdu hodně. Dukla dlouho potvrzovala roli favorita a vedla o několik branek, ale domácí na konci poločasu zabrali a dokázali vyrovnat. Stav je tedy 12:12 a druhý poločas slibuje velmi zajímavou podívanou.

30
    První poločas skončil. (12:12)

30
    A za protesty dostala dvě minuty i domácí lavička. Zápas je stále velmi vyhecovaný a první poločas se hraje už 58 minut! (12:12) (12:12)

30
    Vyloučen je domácí Žižkovský. (12:12) (12:12)

30
    Domácí hráč proměnil sedmičku a je vyrovnáno! (12:12) (12:12)

30
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu. (11:12) (11:12)

29
    Domácí bojují. Opět získali míč a tlačí se před branku Dukly. (11:12) (11:12)

28
    A už je to pouze o jednu branku! Domácí se prosadili po další bleskové akci po levé straně. (11:12) (11:12)

28
    A po bleskové akci se prosadil Meca a Kopřivnice prohrává pouze o dvě branky. (10:12) (10:12)

28
    Ale hosté chybovali a dopředu pospíchají domácí. (9:12) (9:12)

28
    Jdeme na to. U míče jsou hráči Dukly, kteří se tlačí dopředu. (9:12) (9:12)

27
    Pracovníci záchranné služby domácího hráče odnesli na nosítkách a zápas bude za malý okamžik pokračovat. (9:12) (9:12)

27
    Hrát se ještě chvíli nebude. Už se nehraje zhruba deset minutek, ale ještě pár minutek si budeme muset počkat, protože pro domácího hráče jede sanitka. Ten stále leží na palubovce. Snad to nebude nic vážného. (9:12) (9:12)

27
    Domácí hráči je stále ošetřován. (9:12) (9:12)

27
    Domácí hráč má zřejmě vykloubené rameno, tedy alespoň prvních informací. (9:12) (9:12)

27
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na palubovce a vypadá to na vážnější zranění, chvíli se hrát nebude. (9:12) (9:12)

26
    Jeden z hostujících hráčů dostal dvě minuty. (9:12) (9:12)

26
    Dukla svůj útok nezakončila a dopředu jdou opět domácí házenkáři. (9:12) (9:12)

25
    Sedmičku proměnil domácí Hojník. (9:12) (9:12)

25
    Dvě minuty vyfasoval hostující Syřínek. (8:12) (8:12)

25
    Za protesty uviděl žlutou kartu domácí Fabián. (8:12) (8:12)

24
    Stejně ale dopadl i útok pražské Dukly. (8:12) (8:12)

24
    Další útok Kopřivnice zastavil opět zbytečný útočný faul. (8:12) (8:12)

23
    Po bleskové akci se prosazuje Kotrč a Dukla opět vede o čtyři branky. (8:12) (8:12)

23
    Další branku Kopřivnice vstřelil Karban. (8:11) (8:11)

22
    Tentokrát to ale domácím vyšlo a Meca snižuje. (7:11) (7:11)

21
    Střelou z dálky se prosadil Zdeněk Polášek a pražský celek zvyšuje své vedení na rozdíl pěti branek. (6:11) (6:11)

20
    Domácím útok vůbec nevyšel a dopředu jde opět Dukla. (6:10) (6:10)

20
    Oddechový čas pro domácí. (6:10) (6:10)

19
    Po chybě domácích se trefil Jakub Kern. (6:10) (6:10)

19
    Po hezké individuální akci se prosadil Polášek a Dukla opět vede o tři branky. (6:9) (6:9)

18
    Další sedmičku proměnil domácí Žižkovský. (6:8) (6:8)

18
    Po dlouhém obléhání domácí branky se nakonec prosadil Radek Mráz. (5:8) (5:8)

17
    Domácí Mičola neproměnil sedmimetrový hod. (5:7) (5:7)

16
    Další vyloučení. Dvě minuty dostal hostující Vojtěch Šik. (5:7) (5:7)

16
    Po bleskové akci se nádhernou střelou prosadil hostující Mráz. (5:7) (5:7)

15
    Akce domácího celku skončila opět útočným faulem, což se nelíbí hlavně domácím fanouškům, kteří to dávají hlasitě najevo. (5:6) (5:6)

15
    Dvě minutky vyfasoval i jeden z domácích hráčů. (5:6) (5:6)

14
    Domácí hráč proměnil nařízenou sedmičku a Kopřivnice opět prohrává pouze o gól. (5:6) (5:6)

14
    Dvě minuty vyfasoval hostující Mráz. (4:6) (4:6)

14
    Ale Dukla podnikla bleskovou akcí, která skončila brankou. (4:6) (4:6)

13
    Po hezké kombinační akci snižují domácí na rozdíl jedné branky. (4:5) (4:5)

13
    Další žlutá pro domácího hráče, tentokrát ji uviděl Schafer. (3:5) (3:5)

12
    Nařízenou sedmičku proměnil Mráz. (3:5) (3:5)

12
    Další žlutou kartu uviděl domácí Petřík. (3:4) (3:4)

11
    Žlutou kartu uviděl domácí Pavel Žižkovský. (3:4) (3:4)

10
    Nakonec se jim to ale povedlo a po střele z dálky prohrává Kopřivnice pouze o gól. (3:4) (3:4)

10
    Domácí kombinují na polovině Dukly, ale zatím se nedostali ke střele. (2:4) (2:4)

9
    Ale tentokrát se blýskl domácí brankář, který předvedl velmi dobrý zákrok. (2:4) (2:4)

9
    Nakonec akci Kopřivnice ukončil zbytečný útočný faul. (2:4) (2:4)

8
    Dukla zatím velmi dobře brání a domácí celek s tím má velké problémy. (2:4) (2:4)

8
    Čtvrtou branku hostujícího celku vstřelil Kotrč. (2:4) (2:4)

7
    Domácí o míč přišli a na tahu je celek z hlavního města. (2:3) (2:3)

7
    U míče jsou domácí házenkáři, kteří se tlačí před branku Dukly. (2:3) (2:3)

6
    Petržala zlikvidoval nařízenou sedmičku a Dukla stále vede o jednu branku. (2:3) (2:3)

5
    Dukla jde poprvé v utkání do vedení, když se prosadila po chybě domácích. (2:3) (2:3)

4
    Hosté ale opět velmi rychle odpovídají a srovnávají. (2:2) (2:2)

4
    Po další bleskové akci jde domácí Kopřivnice opět do vedení. (2:1) (2:1)

3
    Dukla ale rychle odpovídá, prosadil se Jakub Kern. (1:1) (1:1)

3
    Tak jsme se dočkali. První branku tohoto zápasu vstřelil domácí Mičola. (1:0) (1:0)

2
    Akce Dukly skončila velmi nepřesnou střelou z pravé strany a na první branku tedy stále čekáme. (0:0) (0:0)

1
    První akci domácího celku zastavil výborným zákrokem brankář Petržala. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Vše je připraveno, jdeme na to ....

Hráči obou celků jsou na palubovce. Utkání začne za malý okamžik.

Poslední vzájemný zápas

Oba celky spolu hrály naposledy letos v září. Tehdy se hrálo na hřišti Dukly, která tento duel zvládla na výbornou a nakonec vyhrála o deset branek, konkrétně 35:25.

Hosté jsou na tom o poznání lépe. Celek z Prahy zatím osmkrát vyhrál a pětkrát vyhrál. Se ziskem šestnácti bodů je Dukla na čtvrtém místě. V posledních zápasech navíc hraje Dukla ve velké formě a vyhrála poslední čtyři zápasy. Porazila Hranice, Přerov, Zubří i Jičín. Uvidíme, zda celek z hlavního města naváže na dobré výkony a připíše si na své konto další cenné vítězství.

KH Kopřivnice

Domácím se zatím v této sezoně vůbec nedaří. Po třinácti kolech mají na svém kontě jedno vítězství, jednu remízu a už dvanáct porážek. Kopřivnice je tedy na posledním dvanáctém místě.

Domácí dnes budou chtít přerušit nepříznivou sérii, protože posledních šest zápasů prohráli. Kopřivnice naposledy vyhrála 19. října, kdy doma přehrála Přerov.

Zdravím všechny příznivce házené. Triglav pojišťovna extraliga má na programu 14. kolo a my budeme sledovat duel mezi Kopřivnicí a pražskou Duklou. Jasným favoritem tohoto zápasu je celek z hlavního města.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.