Kopřivnice – Dukla 26:26 (kon.) | Jičín – Karviná 24:20 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 26:32 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
26:26 (12:12)
HC Dukla Praha
Sobota 07.12.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny příznivce házené. Triglav pojišťovna extraliga má na programu 14. kolo a my budeme sledovat duel mezi Kopřivnicí a pražskou Duklou. Jasným favoritem tohoto zápasu je celek z hlavního města.

KH Kopřivnice

Domácím se zatím v této sezoně vůbec nedaří. Po třinácti kolech mají na svém kontě jedno vítězství, jednu remízu a už dvanáct porážek. Kopřivnice je tedy na posledním dvanáctém místě.

Domácí dnes budou chtít přerušit nepříznivou sérii, protože posledních šest zápasů prohráli. Kopřivnice naposledy vyhrála 19. října, kdy doma přehrála Přerov.

Hosté jsou na tom o poznání lépe. Celek z Prahy zatím osmkrát vyhrál a pětkrát vyhrál. Se ziskem šestnácti bodů je Dukla na čtvrtém místě. V posledních zápasech navíc hraje Dukla ve velké formě a vyhrála poslední čtyři zápasy. Porazila Hranice, Přerov, Zubří i Jičín. Uvidíme, zda celek z hlavního města naváže na dobré výkony a připíše si na své konto další cenné vítězství.

Poslední vzájemný zápas

Oba celky spolu hrály naposledy letos v září. Tehdy se hrálo na hřišti Dukly, která tento duel zvládla na výbornou a nakonec vyhrála o deset branek, konkrétně 35:25.

Hráči obou celků jsou na palubovce. Utkání začne za malý okamžik.

Vše je připraveno, jdeme na to ....

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    První akci domácího celku zastavil výborným zákrokem brankář Petržala. (0:0) (0:0)

2
    Akce Dukly skončila velmi nepřesnou střelou z pravé strany a na první branku tedy stále čekáme. (0:0) (0:0)

3
    Tak jsme se dočkali. První branku tohoto zápasu vstřelil domácí Mičola. (1:0) (1:0)

3
    Dukla ale rychle odpovídá, prosadil se Jakub Kern. (1:1) (1:1)

4
    Po další bleskové akci jde domácí Kopřivnice opět do vedení. (2:1) (2:1)

4
    Hosté ale opět velmi rychle odpovídají a srovnávají. (2:2) (2:2)

5
    Dukla jde poprvé v utkání do vedení, když se prosadila po chybě domácích. (2:3) (2:3)

6
    Petržala zlikvidoval nařízenou sedmičku a Dukla stále vede o jednu branku. (2:3) (2:3)

7
    U míče jsou domácí házenkáři, kteří se tlačí před branku Dukly. (2:3) (2:3)

7
    Domácí o míč přišli a na tahu je celek z hlavního města. (2:3) (2:3)

8
    Čtvrtou branku hostujícího celku vstřelil Kotrč. (2:4) (2:4)

8
    Dukla zatím velmi dobře brání a domácí celek s tím má velké problémy. (2:4) (2:4)

9
    Nakonec akci Kopřivnice ukončil zbytečný útočný faul. (2:4) (2:4)

9
    Ale tentokrát se blýskl domácí brankář, který předvedl velmi dobrý zákrok. (2:4) (2:4)

10
    Domácí kombinují na polovině Dukly, ale zatím se nedostali ke střele. (2:4) (2:4)

10
    Nakonec se jim to ale povedlo a po střele z dálky prohrává Kopřivnice pouze o gól. (3:4) (3:4)

11
    Žlutou kartu uviděl domácí Pavel Žižkovský. (3:4) (3:4)

12
    Další žlutou kartu uviděl domácí Petřík. (3:4) (3:4)

12
    Nařízenou sedmičku proměnil Mráz. (3:5) (3:5)

13
    Další žlutá pro domácího hráče, tentokrát ji uviděl Schafer. (3:5) (3:5)

13
    Po hezké kombinační akci snižují domácí na rozdíl jedné branky. (4:5) (4:5)

14
    Ale Dukla podnikla bleskovou akcí, která skončila brankou. (4:6) (4:6)

14
    Dvě minuty vyfasoval hostující Mráz. (4:6) (4:6)

14
    Domácí hráč proměnil nařízenou sedmičku a Kopřivnice opět prohrává pouze o gól. (5:6) (5:6)

15
    Dvě minutky vyfasoval i jeden z domácích hráčů. (5:6) (5:6)

15
    Akce domácího celku skončila opět útočným faulem, což se nelíbí hlavně domácím fanouškům, kteří to dávají hlasitě najevo. (5:6) (5:6)

16
    Po bleskové akci se nádhernou střelou prosadil hostující Mráz. (5:7) (5:7)

16
    Další vyloučení. Dvě minuty dostal hostující Vojtěch Šik. (5:7) (5:7)

17
    Domácí Mičola neproměnil sedmimetrový hod. (5:7) (5:7)

18
    Po dlouhém obléhání domácí branky se nakonec prosadil Radek Mráz. (5:8) (5:8)

18
    Další sedmičku proměnil domácí Žižkovský. (6:8) (6:8)

19
    Po hezké individuální akci se prosadil Polášek a Dukla opět vede o tři branky. (6:9) (6:9)

19
    Po chybě domácích se trefil Jakub Kern. (6:10) (6:10)

20
    Oddechový čas pro domácí. (6:10) (6:10)

20
    Domácím útok vůbec nevyšel a dopředu jde opět Dukla. (6:10) (6:10)

21
    Střelou z dálky se prosadil Zdeněk Polášek a pražský celek zvyšuje své vedení na rozdíl pěti branek. (6:11) (6:11)

22
    Tentokrát to ale domácím vyšlo a Meca snižuje. (7:11) (7:11)

23
    Další branku Kopřivnice vstřelil Karban. (8:11) (8:11)

23
    Po bleskové akci se prosazuje Kotrč a Dukla opět vede o čtyři branky. (8:12) (8:12)

24
    Další útok Kopřivnice zastavil opět zbytečný útočný faul. (8:12) (8:12)

24
    Stejně ale dopadl i útok pražské Dukly. (8:12) (8:12)

25
    Za protesty uviděl žlutou kartu domácí Fabián. (8:12) (8:12)

25
    Dvě minuty vyfasoval hostující Syřínek. (8:12) (8:12)

25
    Sedmičku proměnil domácí Hojník. (9:12) (9:12)

26
    Dukla svůj útok nezakončila a dopředu jdou opět domácí házenkáři. (9:12) (9:12)

26
    Jeden z hostujících hráčů dostal dvě minuty. (9:12) (9:12)

27
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na palubovce a vypadá to na vážnější zranění, chvíli se hrát nebude. (9:12) (9:12)

27
    Domácí hráč má zřejmě vykloubené rameno, tedy alespoň prvních informací. (9:12) (9:12)

27
    Domácí hráči je stále ošetřován. (9:12) (9:12)

27
    Hrát se ještě chvíli nebude. Už se nehraje zhruba deset minutek, ale ještě pár minutek si budeme muset počkat, protože pro domácího hráče jede sanitka. Ten stále leží na palubovce. Snad to nebude nic vážného. (9:12) (9:12)

27
    Pracovníci záchranné služby domácího hráče odnesli na nosítkách a zápas bude za malý okamžik pokračovat. (9:12) (9:12)

28
    Jdeme na to. U míče jsou hráči Dukly, kteří se tlačí dopředu. (9:12) (9:12)

28
    Ale hosté chybovali a dopředu pospíchají domácí. (9:12) (9:12)

28
    A po bleskové akci se prosadil Meca a Kopřivnice prohrává pouze o dvě branky. (10:12) (10:12)

28
    A už je to pouze o jednu branku! Domácí se prosadili po další bleskové akci po levé straně. (11:12) (11:12)

29
    Domácí bojují. Opět získali míč a tlačí se před branku Dukly. (11:12) (11:12)

30
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu. (11:12) (11:12)

30
    Domácí hráč proměnil sedmičku a je vyrovnáno! (12:12) (12:12)

30
    Vyloučen je domácí Žižkovský. (12:12) (12:12)

30
    A za protesty dostala dvě minuty i domácí lavička. Zápas je stále velmi vyhecovaný a první poločas se hraje už 58 minut! (12:12) (12:12)

30
    První poločas skončil. (12:12)

První poločas je za námi. Byla to velká podívaná, která toho nabídla opravdu hodně. Dukla dlouho potvrzovala roli favorita a vedla o několik branek, ale domácí na konci poločasu zabrali a dokázali vyrovnat. Stav je tedy 12:12 a druhý poločas slibuje velmi zajímavou podívanou.

Druhý poločas začne přibližně v 19:10.

31
    Začal druhý poločas. (12:12)

32
    Hostující Kern uviděl červenou kartu a musí tedy ze hřiště. (12:12) (12:12)

32
    Po rychlé akci jdou hosté z Prahy opět do vedení o jednu branku. (12:13) (12:13)

33
    Domácí ale nezaváhali a také se prosadili, je opět vyrovnáno. (13:13) (13:13)

33
    Nyní se prosadil hostující Kastner a Dukla jde do vedení. (13:14) (13:14)

34
    A už je to o dvě branky, protože se prosadil hostující Bělohlav. (13:15) (13:15)

34
    Na konci další domácí akce byl Petřík. (14:15) (14:15)

35
    Tentokrát ale domácím útok příliš nevyšel a dopředu postupují hráči Dukly. (14:15) (14:15)

36
    Ale hosté chybovali a domácí toho dokázali využít, je opět vyrovnáno. (15:15) (15:15)

37
    Jeden z hostujících hráčů vyfasoval za svůj faul dvě minuty. (15:15) (15:15)

37
    Hojník proměnil sedmičku a Kopřivnice jde do vedení. (16:15) (16:15)

38
    Domácí Hojník proměnil další sedmičku a Kopřivnice odskakuje na rozdíl dvou branek. (17:15) (17:15)

38
    Hostům se ve druhém poločase vůbec nedaří. Ani tentokrát se neprosadili a dopředu postupují domácí. (17:15) (17:15)

39
    Ale domácí tentokrát neuspěli a stav zápasu se nemění. (17:15) (17:15)

40
    Ale hráči Dukly vyrobili další velkou chybu a domácí jdou do vedení o tři branky. (18:15) (18:15)

41
    Oddechový čas pro hosty. (18:15)

42
    Po rychlé akci se hosté konečně prosazují, trefil se Kotrč. (18:16) (18:16)

42
    Ale rychlá kombinační akce vyšla i domácí, kteří jdou opět do vedení o tři branky. (19:16) (19:16)

43
    Mičola předvedl povedenou individuální akci a zvyšuje vedení Kopřivnice. (20:16) (20:16)

44
    Domácím se nyní daří téměř vše. Po další hezké akci jdou do vedení o pět branek. (21:16) (21:16)

44
    Hostující Kotrč to vzal na sebe a snížil. (21:17) (21:17)

45
    Opět se do zakončení natlačil Kotrč a ani tentokrát nezaváhal. (21:18) (21:18)

46
    Po chybě domácích se do úniku dostal Kotrč, který se nemýlil. (21:19) (21:19)

46
    Oddechový čas pro domácí. (21:19) (21:19)

47
    Domácí kombinují na polovině pražské celku. (21:19) (21:19)

47
    Nakonec se domácí házenkáři prosadili a jdou do vedení o tři góly. (22:19) (22:19)

47
    Dvě minutky vyfasoval domácí Žižkovský. (22:19) (22:19)

48
    A nařízenou sedmičku proměnil Mráz. (22:20) (22:20)

49
    Tentokrát se domácí neprosadili a dopředu jdou hosté, kteří mohou snížit na rozdíl jedné branky. (22:20) (22:20)

49
    A Dukle se to povedlo. Netrefil se nikdo jiný, než opět Kotrč. (22:21) (22:21)

49
    Dvě minuty vyfasoval hostující Šůstek. (22:21) (22:21)

50
    Domácí ale chybovali a dopředu postupují hráči z hlavního města. (22:21) (22:21)

50
    Ale ani hostům útok nevyšel. (22:21) (22:21)

51
    Brankář Dukly Petržala vytasil velmi dobrý zákrok a podržel svůj tým. (22:21) (22:21)

52
    Po střele hostujícího hráče skončil míč na břevně! (22:21) (22:21)

53
    Náskok domácích zvýšil Meca, kterému se dnes střelecky velmi daří. (23:21) (23:21)

53
    Ale hostující Mráz velmi rychle odpovídá a je to zase jen o gól. (23:22) (23:22)

54
    Po další povedené kombinační akci se trefil opět Meca. (24:22) (24:22)

54
    Na druhé straně ale v dobré pozici nezaváhal Syřínek. (24:23) (24:23)

55
    Domácí hráči chybovali v rozehrávce a sólový únik proměnil ve vyrovnávací branku Piskač. (24:24) (24:24)

56
    Vedení na strany Dukly strhl Radek Mráz. (24:25) (24:25)

57
    Domácí se neprosadili a po bleskové akci zvyšuje vedení Dukly aktivní Kotrč. (24:26) (24:26)

57
    Tentokrát to domácím vyšlo, prosadil se Karban. (25:26) (25:26)

58
    U míče jsou domácí, kteří postupují dopředu. (25:26) (25:26)

58
    A domácí to zvládli a po střele z dálky je opět vyrovnáno. (26:26) (26:26)

59
    Dukla se neprosadila a domácí mohou jít opět do jednobrankového vedení. (26:26) (26:26)

60
    Ani jednomu celku se v útočné fázi nyní nedaří. (26:26) (26:26)

60
    Konec zápasu. (26:26)

Je dobojováno. Zajímavá zápas skončil nerozhodně. Dukla tak nepotvrdila roli favorita a s Kopřivnicí nakonec remizovala 26:26. To je z mé strany vše, hezký večer. (20:03:03)