ŠKP Piccard Senec
24:36 (12:19)
HK Slavia Partizánske
Sobota 14.12.2013, 14:00Interliga ženy

V jednoznačom zápase dnes poráža favorizované Partizánske domáci Senec 36:24. Hostia útočili na dvojnásobný počet gólov, v závere sa ale Senec zobudil a dokázal streliť niekoľko gólov, ktorými zanechali aspoň dobrý dojem zo záveru. Lúčime sa s vami a dovidenia pri ďalších prenosoch. (15:26:15)

60
    Konec zápasu. (24:36)

60
    Už nie, pár sekúnd pred koncom naopak zvýšili hostia. Už sa bude hrať len pár sekúnd. (24:36) (24:36)

60
    Partizánske ale koriguje minútu pred koncom na rozdiel jedenástich gólov. Dokáže to Senec skresať na desať? (24:35) (24:35)

59
    A vidíme ďalší gól domácich! Škoda, že nepredviedli takýto výkon počas celého zápasu. (24:34) (24:34)

59
    Senec ale rýchlo odpovedá gólom a snaží sa zanechať u domácich priaznivcov dobrý dojem zo záveru zápasu. (23:34) (23:34)

58
    Partizánske sa teraz už tak neponáhľa, aj napriek tomu ale dokázali zvýšiť. (22:34) (22:34)

57
    Senec zaberá v závere a strieľa ďalší gól! Už je ale o výhre rozhodnuté, bohužiaľ pre divákov. (22:33) (22:33)

56
    Senec sa teraz presadil z penalty po faule Partizánskeho. (21:33) (21:33)

55
    A domáci teda dosiahli aspoň métu 20 gólov, čo sa im nepodarilo posledné dva zápasy. Na body ale rovnako ako naposledy s nesiahnú, teda možné to síce je, ale to by sa musel stať hádzanársky zázrak. (20:33) (19:33)

54
    Tretí v rade ale už nepríde, keďže sa presadzuje Partizánske. (19:33) (18:33)

53
    Zápas sa už iba dohráva a Senec práve druhým gólom v rade znižuje. (18:32) (18:32)

50
    Senec aspoň koriguje tento už rozhodnutý zápas. (17:32) (17:32)

50
    Po dlhšej hre bez gólu je to znova hosťujúci celok, ktorý zvyšuje stav stretnutia. Partizánske má už dvojnásobný počet gólov! (16:32) (16:32)

47
    Na konci 47. minúty strieľa Partizánske ďalší gól. Senec v druhom polčase je úplne nevýrazný a doposiaľ strelil iba štyri góly. (16:31) (16:31)

46
    A už im chýbajú na to iba dva góly za predpokladu, ak by Senec nestrelil žiaden. Výhru majú už prakticky vo vrecku. (16:30) (16:30)

45
    Ďalší presný zásah domácich, naháňajú dvojnásobný náskok, tesne im to ale stále uniká, tak uvidíme, či sa im podarí ho dosiahnúť. (16:29) (16:29)

44
    Partizánske teda naďalej pokračuje vo svojej hre a znova sa presne trafia! Gólovo sa nám teraz hra rozbehla. (16:28) (16:28)