Hranice – Lovosice 27:26 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 30:34 (kon.) | Jičín – Královo Pole 26:24 (kon.)
Zubří – Zlín 24:25 (kon.) | Plzeň – Přerov 35:19 (kon.) | Dukla – Frýdek-M. 36:26 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
30:34 (17:19)
HC Baník Karviná
Sobota 14.12.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

Utkání 16.kola Triglav extraligy házené mužů nám končí a to výsledným stavem 30:34. V prvním poločase si domácí tým dokázal vybudovat brankový náskok který poměrně často činil tří brankový rozdíl. Karvinští však v dvacáté páté minutě prvního poločasu zásluhou Marka Vanča obrátili utkání ve svůj prospěch které končilo na konci prvního poločasu stavem 17:19 ve prospěch hostujícího celku. V druhém poločase si předávali hráči vedení z jedné strany na druhou. V závěru druhého poločasu však více házenkářského štěstí měl v dnešním utkání hostující celek stejně jako při pohárové bitvě kdy si odvezl jako dnes z Kopřivnické haly cenné vítězství. Nic méně se domácí celek nemá v dnešním utkání za co stydět. V dnešním utkání byli velkým přínosem pro domácí tým hráči Daniel Hojník který měl dnes velmi dobrou střeleckou formu a dokázal předvést své hráčské kvality , a nesmíme zapomenout ani na domácího brankáře Luďka Fabiána který předvedl v bráně doslova čarovný výkon a několika skvělými zákroky byl v dnešním střetu velkým přínosem pro svůj tým. v Z haly házené v Kopřivnici se s vámi loučí Martin Petřek který se na vás opět těší v novém roce u dalších utkání Triglav extraligy házené mužů. Nezapomínejte také sledovat na našich online přenosech právě probíhající MS v Sbrsku 2013 házené žen.Nashledanou (19:46:21)

29
    Ale v této poslední minutě utkání se již nic nezmění a Karvinští o cenné vítězství nepřijdou utkání nám končí stavem 30:34.

57
    Karvinský útok si rozuměl před brankou domácího brankáře Luďka Fabiána a zásluhou Marka Vanča který skoruje z šestky vede Karviná o čtyři branky

57
    Konec time outu pro domácí celek

57
    Karviná vede tři minuty před koncem utkání tří brankovým rozdílem . na takto vzniklou situaci reaguje trenér domácích Ivo Vávra oddechovým časem

55
    Kopřivnice neproměnuje útok a bude muset ubránit

55
    Radim Chudoba prošel přes bránící hráče domácího celku a proměňuje

53
    Se štěstím snižuje na rozdíl jediné branky z postu spojky Ondřej Meca!!