Slavia – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Sparta 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 4:3 (kon.)
Třinec – Chomutov 2:1 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:1 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté mohli na jedné straně pojistit vedení. Ptáček hledal Šimánka, jehož střela ale nedošla do poloprázdné branky. Na druhé straně pak nahodil PETR TENKRÁT na Kantora, který puk vyrazil do Mertla, od kterého se puk dostal do branky. Bez asistence.

53:24
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Mertl obral na modré o puk bránícího hráče Kladna a počkal si na JIŘÍHO ŠIMÁNKA, který po bekhendové kličce zasunul puk za Cháberu. Asistence: Tomáš Mertl.

47:42
    Hosté podnikli rychlý protiútok. Šimánek posunul Květoňovi do šance. Toho ještě Chábera vychytal, ale na dorážku JIŘÍHO ŠIMÁNKA už neměl nárok. Asistence: Lukáš Květoň.

45:33
    Růžička vypálil od modré a Tenkrátovi se povedlo tečovat. Volný kotouč poté do branky jednoznačně kopl, takže branka nemohla být uznána.

42:00
    František Ptáček (HKM) dostává dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

40:38
    Havlíček uvolnil Tenkráta, který se rozhodl pro ránu. Kantor podržel hosty.

39:28
    Tomáš Mertl (HKM) vystřelil a dojel vlastní pokus. Chábera měl puk přikrytý na rameni. Hostující forvard se snažil dorážet, ale trefil domácího brankáře do helmy a za to dostává dvě minuty.

36:32
    Vladimír Škoda (HKM) dostává dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

36:24
    Šimánek zpátečkou uvolnil před brankou Škodu a jen Cháberův zákrok zajistil, že se skóre opět nepohnulo.

30:40
    Jan Hlaváč (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

30:07
    Hosté přečíslili domácí obranu. TOMÁŠ MERTL hledal na vzdálenější tyči Šimánka, ale jeho přihrávku srazil přesně mezi betony přesouvajícího se Chábery obránce Kaberle. Asistence: Jiří Šimánek, Peter Frühauf.

29:30
    Petr Hořava (KLA) dostává dvě minuty za úder loktem.

26:51
    Vynutilo si faul. Tomáš Harant (HKM) dostává dvě minuty za podražení.

25:26
    Domácí rozebrali soupeře do posledního šroubku, ale střelu Doudery výborně vytáhl přesouvající se Kantor.

17:45
    Rytíři hráli v šesti, takže dostávají dvouminutový trest.

15:01
    Série vyloučení pokračuje. Tomáš Harant (HKM) dostává dvě minuty za hákování.

12:35
    Jan Hlaváč (KLA) zastavil Mertla pomocí faulu a dostává dvě minuty za hákování.

10:13
    Josef Marha (HKM) dostává dvě minuty za podražení, Kladno si zahraje první přesilovou hru.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 58. Tenkrát – 31. Mertl (Šimánek, Frühauf), 48. Šimánek (Květoň), 54. Šimánek (Mertl)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Kaberle, Růžička, P. Hořava, Kolářík, Procházka, Doudera, Jankovič – Kuchler, Patera, M. Hořava – Rudovský, Dragoun, Bajaruns – Hlaváč, Havlíček, Tenkrát – Eberle, Dalecký.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Ptáček, Frühauf, Prokop – Květoň, Mertl, Šimánek – Dej, Marha, Červený – Tvrdík, Langhammer, Škoda – Švihálek, Knotek, Rousek.

Rozhodčí: Horák, Pavlovič – Pešek, Jelínek