Djurgården – JYP 1:3 (kon.) | Färjestad – Frölunda 5:2 (kon.)
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Frölunda HC
Čtvrtek 19.12.2013, 20:30European Trophy

Toto je ode mne pro dnešek vše a zase někdy u nějakého onlajnu na počtenou. (22:53:49)

Ve druhém dnešním zápase Red Bulls Salute vítězí BK Färjestad 5:2. Velmi velkou měrou se o to zasloužil Milan Gulaš, který vsítil hattrick! Ve třetí třetině se kromě něho prosadil ještě Joakim Nygård.

60:00

59:50
    Zápas už se jen dohrává.

58:41
    Färjestad právě vstřelil branku!
    MILAN GULAŠ střelou do odkryté klece uzavírá svůj hattrick v dnešním zápase! Asistence: Patrik Lundh a Anton Grundel.

58:07
    Frölunda odvolala brankáře a zkouší hru s jedním mužem v poli navíc.

57:53
    McGrath zavážel puk, ale Smotherman byl nedočkavý a brzo přejel modrou čáru.

56:55
    Oddechový čas pro hosty.

56:55
    Mathis Olimb našel před brankou Robina Figrena, ten ale trefil pouze beton brankáře Färjestadu.

55:30
    Joakim Nygård opět uháněl směrem k soupeřově brance ale v poslední chvíli ho zastavil a akci překazil obránce Bohm.

54:35
    Hokejisté v zelených dresech Färjestadu dobře napadají a protihráči mají problém vyvézt puk ze třetiny.

52:45
    JOAKIM NYGÅRD využil zaváhání obrany Frölundy a dostal se do samostatného úniku, který střelou nad beton Johanssona zužitkoval. Bez asistence.

52:08
    Hokejisté Färjestadu se museli bránit ataku svých soupeřů, kteří ale nakonec nic kloudného nevymysleli.

51:30
    Hra je přerušena kvůli hře vysokou holí, následuje komerční přestávka.

50:30
    Johansson s problémy ustál nápor hráčů Färjestadu a vzápěti po této akci minul Mathis Olimb pravou tyč Wentzelovy branky.

50:00
    Wentzel vyhodil puk do ochranné sítě.

48:56
    Mats Rosseli Olsen se proháčkoval až před Wentzela, ale nepřišel si na něj.

48:14
    Christian Berglund se mohl dostat do úniku ale sjel mu kotouč, takže ani nevystřelil.

47:32
    Útočná snaha Frölundy je zastavena pro ofsajd.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 8. Gulaš (Nygren, Berglund), 24. Gulaš (Holtet), 33. Åberg, 53. Nygård, 59. Gulaš (Lundh, Grundel) – 7. Kahnberg (McGrath), 40. Figren (Widerström, D.Axelsson)

Färjestad Karlstad: Wentzel (Taylor) – Kylington, Nygren, Arell, Lajunen, Tollefsen, Grundel, Westlund – Lundh, Hillding, Hyka – Berglund, Connolly, Gulaš – Röymark, Wallin, Holtet – Nygård, Fredriksson, Åberg.
    Frölunda HC: Johansson (Fernström) – Wikstrand, Nilsson, Bäckman, Bohm, Gustafsson, Persson, Djuse – A. Axelsson, Rydahl, Smotherman – Olsen, Olimb, Figren – D. Axelsson, McGrath, Kahnberg – Blidh, Widerström, Söderquist – Johnson.

Rozhodčí: Persson, Sjöberg