Bohemians - NE – Chodov 1:3 (kon.)
FbŠ pipni.cz Bohemians
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pátek 20.12.2013, 20:00 • SH Děkanka, Děkanská Vinice 5, Praha 4 • ČEZ Extraliga žen

42:00
    Kristýna Bachmaierová trestné střílení neproměnila, Petře Nemravové (BOH) tak náleží dvouminutový trest za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:1, navíc realizační tým (BOH) 10 min. OT [NESP].

38:06
    Přesilová hra také pro zelenobílé. Gabriela Tožičková (CHD) míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené vrážení.

Kód přestupku: 907.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1, navíc realizační tým (BOH) 10 min. OT [NESP].

34:57
    Michal Jedlička neudržel své emoce, rozhodčí vykázali trenéra domácích na tribunu (trest 2 + 10 min.). Bohemians se bude bránit ve třech, dvě minuty odsedí za svého kouče na trestné lavici Eliška Reischlová (BOH).

Kód přestupku: 925.
    Celkem TM v dnešním utkání: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:0, navíc realizační tým (BOH) 10 min. OT [NESP].

34:57
    Početní výhoda ve prospěch hostů. Gabriela Žůrková (BOH) potrestána dvouminutovým trestem za bránění ve hře.

Kód přestupku: 911.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 39. Hyršlová (Černá) – 13. Bachmaierová (Tučková), 42. Kuchařová (Hofmanová), 49. Beránková (Steinbachová)

FbŠ pipni.cz Bohemians: Brunclíková (Christianová) – Vavrečková, Chełstowska, Černá, B. Burdová – Zielenkiewiczová, Jelínková, Hyršlová, Zlámalová, H. L. Nguyenová, Žůrková, P. Nemravová, Surá, Reischlová, Poláková, Vojnarová, Satýnková, Jarešová, Bočanová. Trenéři: Jan Kaňkovský, Michal Jedlička.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Klabanová) – Hofmanová, Tučková, Koubová, A. Dvořáková, Lacková, Steinbachová, Tožičková, Mrázková, Kuchařová, Řepková, Jiříčková, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Z. Svobodová, Matoušková, Polívková, Bachmaierová. Trenérka: Michaela Marešová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt