Liverpool – Cardiff 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 0:3 (kon.) | Fulham – Manchester City 2:4 (kon.)
Manchester Utd. – West Ham 3:1 (kon.) | Stoke – Aston Villa 2:1 (kon.) | Sunderland – Norwich 0:0 (kon.)
West Brom – Hull City 1:1 (kon.)
Fulham FC
2:4 (0:2)
Manchester City
Sobota 21.12.2013, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

Fotbalisté Manchesteru City se minimálně do pondělního večera, kdy je na programu šlágr kola Arsenal – Chelsea, posunuli v tabulce na druhé místo. Fulham zůstává předposlední. (18:02:00)

Máme za sebou krásné fotbalové představení, které končí vítězstvím hostujícího Manchesteru City 2:4. Citizens to však vůbec neměli tak jednoduché, jak se mohlo po prvním poločase, který hosté vyhráli 0:2, zdát. Hned po pěti minutách druhé půle totiž vrátil Fulham do hry kontaktním gólem Richardson a v 69. minutě bylo po neskutečném vlastenci Kompanyho dokonce vyrovnáno. Cottagers však nastalé euforie nevyužili a alespoň na bod nedosáhli. Střídající Jesus Navas tak strhl vedení zpět na stranu City a definitivní podobu výsledku na 2:4 dodal sedm minut před koncem další střídající hráč James Milner.

90+3
    Riise trefil pouze modrou zeď, více se už dnes asi nestane.

90+3
    Ještě jedna nadějná standardka pro domácí, kterou vybojoval Taarabt.

90+2
    Hart si ještě vyzkouší odkop od brány.

90+1
    Sudí Friend nastaví tři minuty.

90
    Hosté předvedli krásnou kombinaci ve vápně soupeře. Poslední přihrávka na Negreda už ale směřovala do ofsajdu.

88
    Na hranici šestnáctky se do míče opřel Negredo, trefil jen místo, kde byl Stekelenburg.

87
    Negredo se již zvedl, měl by být v pořádku.

87
    Na trávníku zůstává ležet Alvaro Negredo.

85
    Teď už se bude asi jen dohrávat. Manchester City i dnes potvrzuje, že v zápasech, kde tento celek hraje, v poslední době padá spousta gólů.

84
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Javi García.

83
    Manchester City právě vstřelil branku!
    A myslím, že dramatu je konec. Negredo od pravé postranní čáry vyslal do šestnáctky krásný pas, kterým přesně našel nabíhajícího JAMESE MILNERA. Ten byl před Stekelenburgem prakticky osamocen a uklidil tak Negredovu nabídku za brankářova záda.

83
    Taarabt na hranici šestnáctky upadl po souboji s Clichym, nepíská se.

82
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Georgios Karagounis, přichází Darren Bent.

81
    Rietherův ostrý centr vyboxoval Hart.

81
    Domácí u míče a snaží se něco vymyslet.

80
    Nyní je zase na Fulhamu, aby nějak odpověděl. Dnes sledujeme skvělý zápas.

Martin Augustin

Branky: 50. Richardson (Taarabt), 69. Kompany (vla.) – 23. Touré, 43. Kompany, 78. Navas (Silva), 83. Milner (Negredo)

Karty:   60. Karagounis (FHM) – 45+1. Demichelis (MAC)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:3.
    Fulham FC: Stekelenburg – Riether, Senderos (37. Amorebieta), Hughes, Riise – Dejagah (65. Kasami), Karagounis (82. Bent), Sidwell, Parker (C), Richardson – Taarabt.
    Náhradníci: Stockdale – Amorebieta, Kasami, Duff, Kačaniklić, Ruiz, Bent.

Manchester City: Hart – Clichy, Kompany (C), Demichelis, Kolarov – Nasri (75. Milner), Fernandinho, Touré, Silva (84. García) – Džeko (58. Navas), Negredo.
    Náhradníci: Pantilimon – Boyata, Milner, García, Navas, Rodwell, Guidetti.

Rozhodčí: Friend – Cann, West